niedziela, 13 marca 2016

Pogrzeb Księcia Johanna Georga, nowości z Maroka+ więcej

Hiszpania


Królowa Sofía pojawiła się na inauguracyjnym koncercie trzeciego cyklu Música de Cámara en las Ciudades Patrimonio de la Humanidad de España (Muzyki Kameralnej w Miastach Światowego Dziedzictwa Hiszpanii).

blog_real.blogs.sapo.pt


blog_real.blogs.sapo.pt

blog_real.blogs.sapo.pt
Szwecja/ Niemcy

 
Wczoraj odbył się pogrzeb zmarłego 2 marca Księcia Johanna Georga von Hohenzollern, męża Księżniczki Birgitty ze Szwecji. Oprócz wdowy na pogrzebie pojawili się: Król Carl XVI Gustaf, Królowa Silvia, Książę Carl Philip, Księżniczka Désirée, Baron Niclas Silfverschiöld, Księżniczka Christina, Książę Karl Friedrich von Hohenzollern i Książę Andreas von Sachsen-Coburg-Gotha.

blog_real.blogs.sapo.pt

blog_real.blogs.sapo.pt
 
blog_real.blogs.sapo.pt
 Holandia


Zaraz po powrocie z Francji Król Willem-Alexander i Królowa Máxima wzięli udział w Dniu Wolontariatu.


noblesseetroyautes.com

noblessetroyautes.com

noblesseetroyautes.com
Liechtenstein


W piątek Dziedziczny Książę Alois spotkał się z wicepremierem Bułgarii, Ivaylo Kalfinem, który jest również ministrem pracy i polityki społecznej. Panowie rozmawiali o współpracy między swoimi krajami w zakresie innowacji technologicznych.

lux-arazzi.blogspot.com
Luksemburg


W tym miesiącu Książę Félix i Księżna Claire uczestniczyli w spotkaniu organizacji Le Sourire de Lucie. Para pełni funkcję honorowych prezesów tej organizacji, która wspiera rodziny dzieci z zespołem Larsena. Jest to rzadki zespół wad wrodzonych, który powoduje wiotkość i deformacje stawów, szerokie, niezwężające się ku końcowi palce i cechy dysmorficzne twarzy.

twitter.com
Bhutan


Król Jigme Khesar Namgyel udzielił audiencji uczestnikom szóstego programu Senior Executive Leadership.

facebook.com

Maroko


Księżna Lalla Salma w poniedziałek dokonała uroczystego otwarcia Instytutu Badania Nowotworów w Fezie. Jest to pierwsza taka placówka w Afryce.

royalwatcher.tumblr.com


Z kolei Księżniczka Lalla Meryem (siostra Króla Mohammeda VI) we wtorek obchodziła Międzynarodowy Dzień Kobiet w mieście Salé.

royalwatcher.tumblr.com


blog_real.blogs.sapo.pt, noblesseetroyautes.com, royalwatcher.tumblr.com

***
Zapraszam Was jeszcze dzisiaj na podsumowanie stylizacji tygodnia.

2 komentarze:

  1. Od zawsze mnie zastanawia w jaki sposób Królowa Sofia osiąga taką objętość swoich włosów?;)
    Zdjęciw W-A z taczką jest rewelacyjne.:P

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.