wtorek, 27 stycznia 2015

Philippe i Mathilde na wystawie "Van Gogh w Borinage"+ Maximilian i Angela w Austrii


 W sobotę, Para Królewska Belgii odwiedziła wystawę pt. "Van Gogh w Borinage", która jest częścią programu "Europejska Stolica Kultury" (tegoroczna stolica do miasto Mons, w Belgii).
Mathilde miała na sobie fascynator. Jest to rodzaj opaski, z której wychodzą zwykle dwa elementy, lekko otaczające czoło noszącej go pani. Podobne nakrycie głowy miała na sobie Królowa Máxima podczas wizyty w Polsce oraz Beatrice Borromeo na ślubie Księcia Félixa z Claire Lademacher.
Opaska Mathilde pochodzi od Fabienne Delvigne i świetnie komponowała się z kremowym strojem Królowej.***

W weekend Książę Maximilian (syn Księcia Hansa-Adama II) został zauważony na stoku podczas wyścigu narciarskiego Hahnenkamm w Kitzbuehel, w Austrii. 45-latkowi towarzyszyła żona, Księżna Angela. Para niedawno świętowała 14-tą rocznicę ślubu.


Książę ścigał się w sobotę o Puchar VIP Kitz Charity. Wyścig był zorganizowany przez fundację Kitz Charity, która zbiera pieniądze dla ubogich z górskiego regionu Tyrolu.

Wyścig, który jest nazywany przez narciarzy ich "Super Bowl", co roku przyciąga tysiące fanów tego sportu. Pojawiło się również kilka sław m.in. Geri Halliwell z narzeczonym, Chritianem Hornerem oraz Heather Mills (była żona Paula McCartney'a).

7 komentarzy:

 1. to nakrycie głowy to chyba fascynator ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No, tak. Ja i moje logiczne myślenie (w końcu po angielsku to fascinator). Już poprawiam i dziękuję :)

   Usuń
 2. genialny blog
  mogłabym prosić o poklikanie? to tylko chwilka :)
  http://czillen.blogspot.com/2015/01/romwe.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten fascynator najlepiej prezentuje się na głowie Mathilde. Beatrice również jest w nim do twarzy. Generalnie to idealny na upięte włosy. Z rozpuszczonymi jakoś niezbyt współgra.

  Ileana

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Katarzyna Marcja Mac28 stycznia 2015 11:33

   też mi sie tak wtdaje o ile kapelusz czy toczek świetnie komponuje sie z rozpuszczonymi włosami to fascynator świetnie wygląda z upiętymi ale to tylko moje zdanie

   Usuń
  2. Mam takie samo zdanie w tej kwestii :)

   Ileana

   Usuń
 4. Mam takie samo zdanie w tej kwestii :)

  Ileana

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.