środa, 28 stycznia 2015

Alois i Sophie w Malbun

Jestem wyjątkowo zalatana, więc będzie dziś krótko. Nie będzie postu o wizycie "royalsów" w Oświęcimiu. Myślę, że Ewelina i Marlena zrelacjonowały wszystko idealnie, więc nic dodać, nic ująć.Wyniki ankiety:

Miejsce 3: Stylizacja nr 1 (12 głosów)Miejsce 2: Stylizacje nr 3 i 31 (po 13 głosów)Miejsce 1: Stylizacje nr 30 i 41 (po 18 głosów)

***Wczoraj, Książę Alois i Księżna Sophie odwiedzili Malbun, gdzie oglądali zmagania dziewcząt podczas Europejskiego Festiwalu Młodzieży Europy (EYOF), który odbywa się w tym roku w Liechtensteinie i Voralbergu.

Gdy tylko para została zauważona, dziennikarze od razu do nich podbiegli i poprosili o kilka słów. Książę opowiedział o tym, że jest pod wrażeniem umiejętności młodych zawodniczek oraz wspomniał, że jako nastolatek również brał udział w EYOF i ma nawet kilka medali.
Sophie również wyraziła swój zachwyt nad umiejętnościami dziewcząt i z uśmiechem przyznała, że sama nie jeździ zbyt dobrze na nartach.

Cały wywiad możecie zobaczyć na filmiku poniżej:***

Na koniec, chciałabym Was najmocniej przeprosić za błąd jaki pojawił się w zakładce "Dynastie". Może jak zauważyłyście, przy Rodzinie Królewskiej Bhutanu zaznaczyłam, że siostry Jigme oraz ich potomkowie nie mogą odziedziczyć tronu. Jest to oczywiście nieprawda, gdyż w Bhutanie mamy do czynienia z primogeniturą męską. Błąd został już poprawiony.
2 komentarze:

  1. Każda z tych stylizacji Ranii jest piękna.

    OdpowiedzUsuń
  2. A pogoda w Liechtensteinie odpowiednio do pory roku dopisuje ^-^ Zazdroszczę im!

    Ileana

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.