środa, 6 stycznia 2021

Listowe podsumowanie roku 2019


Kochani! Dziś zapraszamy Was na zaległe listowe podsumowanie roku. Będziecie tu mogli zobaczyć wszystkie listy, które dostałyśmy w 2019 roku .

Podsumowanie 2018 roku znajdziecie tutaj


Gabrysia

W 2019 roku nie otrzymałam szczególnie dużo listów, z roku na rok przychodzi ich coraz mniej, co spowodowane jest tym, że nie wysyłam ich tak dużo jak kiedyś - nie mam już na to czasu. Otrzymałam 16 odpowiedzi.11 stycznia dotarła do mnie odpowiedź z okazji Bożego Narodzenia od księżnej Charlene i księcia Alberta, na którą czekałam miesiąc.
Z Belgii dotarły do mnie dwie odpowiedzi - kartka świąteczna od króla Philippe'a i królowej Mathilde oraz odpowiedź urodzinowa od królowej Mathildy. Na obie czekałam miesiąc i dwa tygodnie.
1 lutego dostałam jak zwykle piękną kartkę świąteczną od króla Felipe i królowej Letizii. Czekałam miesiąc i trzy tygodnie.Z Luksemburga otrzymałam jedną odpowiedź na życzenia urodzinowa wysłane księżnej Stephanie  Czekałam miesiąc i dwa tygodnie.Najwięcej odpowiedzi otrzymałam z Wielkiej Brytanii - kartki świąteczne od księżnej Camilli i księcia Karola, księcia i księżnej Cambridge (na obie czekałam miesiąc) oraz księcia i księżnej Sussex (która dotarła do mnie prawie dwa miesiące od wysłania listu); odpowiedzi na gratulacje wysłane z okazji ciąży księżnej Meghan i narodzin Archie'go oraz odpowiedzi urodzinowe od księżnej Kate, księcia George'a, księżniczki Charlotte, księcia Louisa, księżnej Camilli i księżnej Meghan. Najkrócej czekałam na kartkę od księżnej Kornwalii - tylko trzy tygodnie, najdłużej - na odpowiedź urodzinową od księcia George'a (ponad 3 miesiące).
W sumie w 2019 roku wysłałam tylko 23 listy, z czego najwięcej, aż 9, na Boże Narodzenie. Niestety, do tej pory nie otrzymałam odpowiedzi m.in. od księżniczki Theodory z Grecji, księcia Leki i księżnej Elii czy księcia i księżnej Isenburga.
                                                                                Marta

 2019 rok był dla mnie bardzo udany pod względem otrzymanych listów. Dostałam ich  ponad 50 , a moja kolekcja w sumie liczy już 211 odpowiedzi. Z czego bardzo się cieszę:) 
Ale po kolei...


Poniżej wszystkie otrzymane przeze mnie listy z 2019 rokuA teraz listy jakie otrzymałam w 2019 roku z podziałem na kraje:)

Wielka Brytania - 18
Luksemburg - 12Belgia - 8Monako - 3Szwecja - 2Hannover - 2
Włochy - 2
Hiszpania - 2
Niemcy, Serbia, Dania, Isenburg, Niderlandy po 1 W piątek zapraszamy Was na listowe  podsumowanie ubiegłego roku:)


2 komentarze:

  1. Gratulacje dziewczyny, macie bardzo dużo pięknych odpowiedzi :)
    Ja wysłałam w grudniu 2020 roku swoje pierwsze listy do royalsów i teraz czekam na odpowiedzi, mam nadzieję, że jakieś przyjdą ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Na pewno przyjdą, życzę powodzenia i trzymam kciuki. Otrzymywanie korespondencji od rojalistów to wielka radość i satysfakcja.

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.