czwartek, 10 października 2019

Plotki w sprawie ślubu Theodory i Matthew


Zgodnie z najnowszymi doniesieniami greckiej prasy, ślub księżniczki Theodory i Matthew Kumara przełożony na przyszły rok, odbędzie się w maju 2020 na greckiej wyspie Spetses, tej samej, na której pobrali się książę Nikolaos i księżna Tatiana w 2010.

Theodora Greece InstagramGrecka wyspa Spetses już od dawna była obstawiana na miejsce ślubu drugiej córki króla Konstantinosa, jednak dokładniejsza data pozostawała raczej poza kręgiem domysłów. Większość osób obstawiała letnią uroczystość, tymczasem być może odbędzie się ona szybciej.

Król Konstantinos i Celia Kritharioti - Facebook

Co więcej, greccy dziennikarze mają już również wytypowanego projektanta sukni ślubnej. Ta zaszczytna rola przypadła ponoć Celii Kritharioti. Krążą plotki, że jakiś czas temu widziano księżniczkę razem z matką, królową Anne-Marie, opuszczające jej studio. Jak wiadomo, na początku października Theodora przyleciała do Grecji, gdzie wzięła udział w przyjęciu urodzinowym brata Nikolaosa i pojawiła się na charytatywnym pokazie mody Mary Katrantzou. Ostatnio natomiast wspólnie z rodzicami wspierała starszego brata w trakcie otwarcia nowej wystawy jego zdjęć w Atenach.

Tatiana Blatnik Instagram


Sympatykom greckiej rodziny królewskiej i tym, którzy od dłuższego czasu uważnie czytają nasze posty, nazwisko Kritharioti nie powinno być obce. Celię łączą z rodziną królewską długoletnie, przyjacielskie stosunki. To ona jest jedną z ulubionych, obok Caroliny Herrery, projektantek księżnej Tatiany. Suknie jej autorstwa księżna założyła m.in. na ślub księżniczki Madeleine w Sztokholmie w 2013 czy bankiet z okazji 80. urodzin pary królewskiej Norwegii dwa lata temu.

Embed from Getty Images

Na ten moment rodzina królewska w żaden sposób nie odniosła się do krążących plotek, pamiętajmy więc, że są to na razie tylko niepotwierdzone domysły, które wydaje się, że greckie media lubią rozpowszechniać.Zaręczyny Theodory i Matthew ogłoszono w listopadzie ubiegłego roku (LINK). Spodziewano się, że ślub odbędzie się w tym roku, niestety musiał zostać przełożony ze względu na wcześniejsze zobowiązania księżniczki, która niemal całe lato spędziła w Londynie, pracując prawdopodobnie na planie filmowym.

***

Przy okazji, Tatiana zamieściła więcej zdjęć z ostatniego pokazu Mary Katrantzou.A quiet moment after the most breathtaking, moving show at The Temple of Poseidon last week in Athens. Calling it a fashion show doesn’t do it justice. It was unique- poignant, powerful & beautiful- highlighting not only the beauty of Greece and the talent of @marykatrantzou but the life-saving work of @elpida_association- celebrating 30 years of working with children with cancer. At the end of the show, the children, survivors of cancer, walked down the runway to a standing ovation. There wasn’t a dry eye in the audience... even writing this now, I am again moved to tears ... thank you @marykatrantzou @elpida_association for putting together a show and a celebration of life- of the past, the present and hope for the future. I feel blessed to have witnessed this and grateful to be part of Elpida’s legacy with an amazing group of women @elpidayouth. #sounio #elpida #hope #grateful #blessed #beauty #speechless
Post udostępniony przez Tatiana Blatnik (@tatianablatnik)

3 komentarze:

 1. Mam tylko nadzieję że uroczystości ślubne w Grecji i Wielkiej Brytanii nie zbiegną się w jednym czasie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie powinny, pamiętajmy, że brytyjska i grecka RK łączą nie tylko przyjacielskie relacje, ale i rodzinne, do tego królowa Elżbieta jest matką chrzestną Theodory i chociaż mało prawdopodobne, by osobiście pojawiła się na ślubie (chyba że z jakichś powodów odbyłby się w Londynie), to z pewnością możemy liczyć, że kogoś na niego wyśle. Do tego, jeśli Beatrice pójdzie w ślady siostry ustalając listę gości, powinna wysłać zaproszenia również do Grecji

   Usuń
 2. Data i miejsce wydają się bardzo prawdopodobne,więc może akurat media utrafiły.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.