środa, 29 listopada 2017

Nowe / stare zdjęcia Jetsun Pemy, Jigme Khesara i Jigme Namgyela


Jeśli oglądaliście film upamiętniający 10-lecie panowania króla Jigme Khesara, do którego link podawałyśmy Wam w jednym z postów, zapewne wielu z Was widziało po raz pierwszy niektóre zdjęcia z dokumentu. Ciekawe jednak, czy zwróciliście uwagę na poniższe?

screen


Zdjęcie nigdy niestety nie zostało oficjalnie opublikowane, a szkoda, bo przynajmniej według nas, jest przepiękne. Nie wiadomo też dokładnie, kiedy zostało wykonane - film został opublikowany 31 października, ale został stworzony z okazji 10-lecia panowania króla Jigme Khesara, które przypadało w zeszłym roku. Przypuszczalnie więc wykonano je jesienią ubiegłego roku.

screen

A Wam jak się podoba? Na koniec zostawiamy Was z kilkoma innymi zdjęciami z tego dokumentu, a tych z Was, którzy chcieliby ponownie lub po raz pierwszy obejrzeć dokument zapraszamy TUTAJ.

screen

screen

screen

screen

4 komentarze:

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.