czwartek, 23 listopada 2017

Księżna Sarah spodziewa się czwartego dziecka


Podczas ostatniej wizyty księcia Walii i księżnej Kornwalii w Brunei na lotnisku przywitał ich książę koronny Al-Muhtadee Billah i jego żona, księżna Sarah. Księżna pojawiła się w widocznej ciąży.
princeofwales.gov.ukNastępca tronu Brunei i Sarah binti Pengiran Salleh Ab Rahaman doczekali się już trójki dzieci - dwóch synów, księcia Abdula Muntaqima urodzonoego w 2007 i księcia Muhammada Aimana urodzonego w 2015, a także córki, księżniczki Muneerah Madhul, która przyszła na świat w 2011.

dailymail.co.uk

Podobnie jak w przypadku wcześniejszych ciąż, nie pojawił się żaden komunikat (taki pojawi się dopiero po ewentualnym porodzie), jednak zdjęcia z październikowych obchodów złotego jubileuszu Sułtana Hassanala Bolkiaha oraz spotkania z hrabią i hrabiną Wessex tylko potwierdzają przypuszczenia.

dailymail.co.uk

Czwarte dziecko pary przyjdzie na świat pod koniec tego lub na początku następnego roku.

3 komentarze:

 1. Idzie oszaleć za dużo teraz jest tych ciaz i ślubów juz nie nadarzam. Dobrze ze jest ten blog i kalendarz bo nie idzie zapamiętać jak chciałam więcej ślubów i dzieci to nie myślałam że aż tyle będzie:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha, chyba trzeba rozsądniej wypowiadać "życzenia", bo to jeszcze nie koniec :D

   Usuń
 2. Dzieci to by się przydały w Luksemburgu u Stephanie i Guiliame :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.