piątek, 10 listopada 2017

Nicholas rzeczywiście ojcem Iris? - oświadczenie księżniczki Eleny


Wczoraj po południu Dwór Królewski Rumunii wydał kolejne oświadczenie, tym razem matki byłego księcia Nicholasa, księżniczki Eleny, w którym odniosła się nie tylko do ostatniego incydentu z udziałem syna (KLIK), ale także do powodów, które skłoniły króla Mihai'a do pozbawienia go tytułów oraz wykreślenia z linii sukcesji ponad dwa lata temu.

royalmusingsblogspotcom.blogspot.comJestem bardzo rozczarowana i zmartwiona czynami mojego syna Nicholasa. Swoim zachowaniem w ciągu ostatnich kilku dni, Nicholas lekceważył intymność, godność i cierpienie mojego ojca, króla Mihai'a.

royalcentral.co.uk

Mówiłam Nicholasowi ostatnio, że król nie chce się z nim widzieć z powodu jego braku zasad moralnych. Król, otrzymawszy wiadomość o małżeństwie mojego syna, napisał do niego prywatny list 4 sierpnia 2017, w którym powiedział, że jest głęboko zasmucony faktem, że Nicholas nie zrobił nic, aby wyjaśnić ojcostwo dziecka, niemal dwuletniej dziewczynki. To pokazuje niedopuszczalny brak odpowiedzialności.

Jedno z pierwszych zdjęć Iris - spiralacolorata.ro

W wydanym oświadczeniu czytamy także, że podczas ostatnich odwiedzin księżniczki u ojca w sierpniu, król potwierdził, że nadal nie chce się widzieć z wnukiem, o czym Nicholas wiedział. Księżniczka przypomniała także, że król wielokrotnie wystosowywał oświadczenia, w których za przyczynę odebrania Nicholasowi tytułów oraz wykreślenia go z linii sukcesji jest fakt, iż "nie ma on odpowiednich cech na pozycję na Dworze Królewskim Rumunii".
Mój syn okazał pogardę dla Rumunii, jej mieszkańców i zasad Dworu Królewskiego. Dla mnie, jako matki, to jest katastrofalne.

wikiwand.com

 Powody, dla których król Mihai pozbawił wnuka tytułów, teraz wydają się coraz bardziej klarowne. Nie wiemy jak Wy, ale my jesteśmy bardzo ciekawe, jak ta sprawa dalej się potoczy i przede wszystkim - czy zmieni się sytuacja dwuletniej Iris Anny (o jej narodzinach przeczytacie TUTAJ), domniemanej córki byłego księcia?

4 komentarze:

 1. Ta sprawa robi się coraz bardziej interesująca. Można stwierdzić już na pewno,że ojcem Iris jest Nicolas.Pytanie dlaczego więc nie przyznał się do ojcostwa? Przecież wydawałoby się,że to rodzina królewska starałaby się to ukryć,a z tego wynika,że król i rodzina oczekiwała od niego wzięcia odpowiedzialności za czyn i przyznania się do ojcostwa.Dlaczego więc Nicolas zdecydował się i na utratę córki i tytułu?

  OdpowiedzUsuń
 2. Nareszcie wiadomo więcej o tej sprawie. W takiej sytuacji myślę, że król miał rację

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale się dzieje w Rumunii

  OdpowiedzUsuń
 4. Skoro król chciał aby Nicolas wyjaśnił sprawę ojcostwa to zachował się w porządku. W takim razie to Nicolas musi mieć poważne grzeszki na sumieniu. Dzięki temu oświadczeniu, zmieniłam swoje stanowisko w tej sprawie.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.