niedziela, 28 maja 2017

Listy z Wielkiej Brytanii, Belgii, Luksemburga


Kochani! Dziś zapraszamy Was do obejrzenia naszych najnowszych odpowiedzi:)


Gabrysia

10 kwietnia wysłałam życzenia urodzinowe dla księżniczki Eleonore. 16 maja, po miesiącu i 6 dniach dostałam wreszcie odpowiedź, którą była tradycyjna karteczka z podziękowaniami wraz ze ślicznym zdjęciem księżniczki.

28 kwietnia wysłałam list z życzeniami z okazji urodzin księżniczki Charlotte. Odpowiedź nadeszła 25 maja, czekałam więc niecały miesiąc.Marta

5 maja dotarła do mnie odpowiedź na życzenia rocznicowe, które wysłałam do Kate i Williama. Czekałam tylko 11 dni.  Jestem zachwycona zdjęciem Pary Książęcej, moim zdaniem jest przepiękne, a Wy jak uważacie?

22 maja otrzymałam piękną odpowiedź od Wielkiej Księżnej Marii Teresy. W liście znalazłam tradycyjną karteczkę z podziękowaniem oraz zdjęcie. Czekałam 2 miesiące i 3 dni.


25 maja natomiast dotarła do mnie odpowiedź z Wielkiej Brytanii od Księżniczki Charlotte. Czekałam równo miesiąc.A jak tam u Was? Dostaliście ostatnio jakiś królewski list? A może planujecie wysłać jakiś w najbliższym czasie?

4 komentarze:

 1. Gratulacje a do mnie dotarła w piątek karteczka z podziękowaniem od króla Holandii za życzenia urodzinowe :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też dostałam podziękowanie z WB :) Czekam jeszcze na 8 odpowiedzi a kilka mam naszykowane do wysłania 😉

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje, piekne zdiecia, Charlotte coraz ladniejsza, to w zoltym sweterku bajkowe.

  OdpowiedzUsuń
 4. gratulacje.zauwazyłam że coraz więcej osób pisze do rodzin królewskich.no i niestety przekłada sie to na liczbe otrzymanych odpowiedzi wraz ze zdjęciami

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.