niedziela, 27 listopada 2016

Królewskie odpowiedzi - Luksemburg, Holandia, Wielka Brytania

Kochani! Dziś przedstawię Wam listy, które otrzymałam w ostatnim czasie.

26 października wysłałam życzenia z okazji rocznicy ślubu Stephanie i Guillaume. 18 listopada otrzymałam odpowiedź. Tradycyjnie była to wydrukowana karteczka z podziękowaniem. Dostałam także śliczne zdjęcie Pary Książęcej.

Natomiast 24 listopada dostałam odpowiedź od Królowej Maximy. Otrzymałam piękne zdjęcie całej rodzinki oraz karteczkę z podziękowaniami. List wysłałam 14 listopada, czekałam tylko 10 dni:)
25 listopada otrzymałam podziękowanie za życzenia urodzinowe od Księcia Karola. Czekałam dokładnie 3 tygodnie.
A co tam u Was? Jakieś nowe listy? Wysłaliście już świąteczne kartki?

16 komentarzy:

 1. skoro Ty dostałaś już to i ja mogę wyczekiwać na odpowiedzi z Luksemburba i WB ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję odpowiedzi!
  A czy mogę wiedzieć o czym napisałaś w listach do Stephanie i jej męża, jak i w liście do Maximy ? I czy prosiłaś o zdjęcie?
  Ps bardzo szybko ta odpowiedz z Luksemburga! Slyszalam że na odpowiedź od Guillaume i Stephanie trzba czekac co najmniej 3 miesiące i ze clarie i Felix szybciej odpowiadają.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję:) Jeśli chodzi o Stephanie to wysłałam życzenia rocznicowe, chyba nie wspominałam nic o zdjęciu, ale fajnie, że przysłali:) Natomiast w liście do Maximy napisałam kilka słów o sobie, o tym, że bardzo ją podziwiam, zaprosiłam do Polski i poprosiłam o zdjęcie.
   Co do oczekiwania na odpowiedź z Luksemburga to pisałam tam już kilka razy i nigdy nie czekałam dłużej jak półtora miesiąca.

   Usuń
 3. Dziewczyny myślcie że biuro Sofi będzie odpowiadało na życzenia wysłane z okazji jej urodzin? I ze beda wysyłać zdjęcia? Bo kiedyś sie zrazilam, bo napisałam do Silvi i vic i bez odpowiedzi:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No cóż, ciężko mi powiedzieć, bo do tej pory nie pisałam do niej na urodziny. Jednak myślę, że warto spróbować, ja w tym roku zaryzykowałam pisząc do Carla Philipa i do Króla Gustawa życzenia urodzinowe i w obu przypadkach się udało:)

   Usuń
 4. gratuluje jestes wielka ja też dostałam taką sama kartke o Stephanie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ile czekałaś?

   Usuń
  2. Serdecznie dziękuję i również gratuluję:)

   P.S. Odezwij się proszę w wolnej chwili na mojego maila martacorrespondence90@gmail.com
   Pozdrawiam!

   Usuń
 5. Piękne listy gratuluję ja też napisałam do Luxemburga ale czekam jeszcze na odpowiedź a wysyłał ktoś list z okazji ślubu Leki i Eli i dostał odp?

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne odpowiedzi !!! Gratuluje!!!
  Mam pytanie czy często wysyłacie listy do rodziny królewskiej z Luksemburga ? czy np wysyłaliscie list do księżniczki Aleksandry z Luksemburga ? i Czy Luksemburg odpisuje na listy ?

  OdpowiedzUsuń
 7. Do you want to be my girlfriend princess Aleksandra?
  Do you want to be my wife princess Aleksandra?

  OdpowiedzUsuń
 8. Do you want to be my girlfriend ,Princess Aleksandro?Do you want to be my wife,Princess Aleksandro?

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.