piątek, 11 listopada 2016

Listy z Rumunii, Wielkiej Brytanii i Szwecji.


Kochani! Dziś pokażemy Wam listy, które otrzymałyśmy w tym tygodniu.


Gabrysia

Jeśli wysyłaliście list do rumuńskiego króla Mihai'a z okazji jego 95. urodzin możecie spodziewać się naprawdę ładnej odpowiedzi.
Swój list wysłałam już po urodzinach króla, 27 października, niemniej jednak czekałam bardzo krótko - jedynie 12 dni i we wtorek otrzymałam odpowiedź, którą były piękne zdjęcia króla, jego żony i najstarszej córki, księżniczki Margarety z mężem.Wbrew pozorom, nie są to jednak typowe kartki, na żadnej z nich nie ma typowego "Jego Królewska Mość/Wysokość dziękuje za miłe życzenia". Jedynie na odwrocie ostatniej znalazłam kilka słów, które - jak mam nadzieję - napisał sam król! Nie podpisał się, nie mam więc pewności. Nie wiem także, co napisał, może ktoś z Was potrafi to rozszyfrować? ;)Natomiast 9 listopada nadeszła odpowiedź od Kate i Williama. W październiku pisałam do nich w związku z Royal Tour do Kanady.Marta


9 listopada (tak jak pewnie większość z Was) otrzymałam odpowiedź na życzenia, które wysłałam z okazji Chrztu Księcia Alexandra. Czekałam 2 miesiące i 3 dni:)
A Wy dostaliście ostatnio jakieś listy?

6 komentarzy:

 1. Odpowiedz ze Szwecji jest przepiękna! Cieszę się,że wysłałam list ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie, bo nic nie wysłałam :( Jakoś ciężko mi to idzie...za to zawsze wysyłam kartki na Święta :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję! Muszę się zmobilizować i wysłać do Rumunii, ale to może po Nowym Roku ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. mysle ze napisal: 12. 5 maja albo majestet, Zurych w Szwajcarii
  reszta troche za mala zebym mogla przeczytac
  dalej jest Eu ,..., stanowisko /Terminal/

  OdpowiedzUsuń
 5. u mnie nowych listów brak niestety :(
  zapraszam za to na nową serię!!
  blogowaniezk.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.