poniedziałek, 15 lutego 2016

Pierwsze zdjęcie Isabelli Windsor!

Tak jak w przypadku starszej córki, Lord i Lady Frederick Windsor postanowili pokazać swoją młodszą pociechę w magazynie Hello. Zgodzili się też trochę o niej opowiedzieć.

hello.com

Odkąd przyszła na świat, nie mogę przestać jej przytulać. Wszędzie ją ze sobą noszę, mówi Sophie.
Z kolei Frederick przyznał, że jest "podekscytowany posiadaniem drugiej malutkiej dziewczynki". Nie zdawałem sobie sprawy, jak zabawne są małe dziewczynki, dopóki sam nie doczekałem się jednej. Jestem też podekscytowany, że będą miały siebie nawzajem. 


Sophie z Maud/ vladmama.ru

Para przyznała, że przygotowywała Maud, która w tym roku skończy 3 lata, na narodziny siostry. Mają nadzieję, że córki niedługo zostaną swoimi towarzyszkami zabaw.

Jako dziecko miałem (i nadal mam) silną więź ze swoją młodszą siostrą [Lady Gabriellą Windsor] i będzie wspaniale móc oglądać Maud i Isabellę bawiące się i dorastające razem, tak jak my kiedyś. Więź jaką tworzysz z rodzeństwem może być jedną z najbliższych, jaką kiedykolwiek doświadczysz, dodaje Frederick.

brigittegastelancestry.com

Para zdecydowała się przenieść na stałe z Los Angeles do Wielkiej Brytanii.
Spędziliśmy fascynujący czas w LA, mówi Sophie. To miejsce jest ekscytujące, kiedy nie masz żadnych obowiązków. Ale kiedy w końcu przychodzi czas, że jesteś odpowiedzialny za inną osobę, to podejście się zmienia.

gettyimages.co.uk

Skoro rodzina zdecydowała się zamieszkać w Londynie, Maud i Isabella będą miały okazję do wielu zabaw i spotkań z dziećmi Księcia Williama i Księżnej Kate.
Zostaliśmy zaproszeni na herbatę do Pałacu Kensington niedługo przed narodzinami Księżniczki Charlotte. Maud i George świetnie się razem dogadują. On jest bardzo mądrym i elokwentnym małym chłopcem. Potrafił mówić na długo zanim nauczyły się tego inne maluchy w jego wieku, wyznaje Sophie.

express.co.uk


hello.com

5 komentarzy:

  1. Mała Isabella bardzo przypomina mi Fredericka, przynajmniej na tym pierwszym zdjęciu. Szkoda, że nie ma zdjęć z małą Maud

    OdpowiedzUsuń
  2. Przesłodkie maleństwo <3 Czy ubranko do chrztu które miała na sobie Maud i które zapewne będzie miała założone Isabella to jest to samo ubranko w które był ubrany George i Charlotte czy jest to jakaś inna kopia? /Lena

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.