czwartek, 18 lutego 2016

Feisal i Zeina zostali rodzicami!


Wczoraj jordański dwór królewski poinformował, że na świat przyszedł Książę Abdullah bin Feisal. Chłopiec jest piątym dzieckiem i drugim synem Księcia Feisala (młodszego brata Króla Abdullaha II). Mamą malucha jest trzecia żona Księcia, Księżna Zeina.

jordanianroyals.tumblr.com

Książę Feisal w latach 1987-2008 był mężem Alii Tabba. Z tego związku ma czwórkę dzieci: Ayah, Omara oraz bliźniaczki Sarę i Aishę. 22 maja 2014r. Ayah wyszła za mąż za Mohammada Talala Halawani.

rashrosh83.tumblr.com

Od roku 2010 do 2013 był mężem Sary Kabbani. Para nie doczekała się wspólnego potomstwa.

gettyimages.com

Na początku 2014r. Feisal poślubił prezenterkę radiową i córkę biznesmena, Zeinę Lubbadeh.
Jakiś miesiąc temu pojawiła się informacja, że Zeina posiada konto na Facebooku. Niby nic takiego- wielu członków rodzin monarszych posiada konta na profilach społecznościowych. Jednak takie zdjęcie profilowe wzbudziło podejrzenia co do błogosławionego stanu Księżnej:

facebook.com

Pomimo wielu doniesień, jakoby konto należało do innej Zeiny Lubbadeh mieszkającej w Ammanie, wczoraj potwierdziło się, że Księżna faktycznie była w ciąży i wczoraj urodziła swoje pierwsze dziecko.


Książę Abdullah automatycznie zajął piąte miejsce w sukcesji do jordańskiego tronu za przyrodnim bratem, a przed wujkiem, Alim.


jordanianroyals.tumblr.com, twitter.com, theroyalforums.com

5 komentarzy:

 1. Czy to nie jest trochę dziwne, że dopiero teraz dowiadujemy się o jej ciąży? Przez te kilka miesięcy nie widzieliśmy jej publicznie czy po prostu nie widać było po niej spodziewanych narodzin dziecka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pojawiła się dosłownie na kilku ważnych wydarzeniach z resztą Rodziny Królewskiej. Ale miała na sobie tradycyjne stroje, a one są luźne na brzuchu, albo na zdjęciach prawie nie było jej widać.
   W Jordanii to normalne, że nie ma żadnych oświadczeń o ciąży. O ciąży Iman dowiedzieliśmy się z jakiegoś jej wyjścia (było widać, że jest w zaawansowanej ciąży). O czwartej ciąży Fatimy w zeszłym roku, o drugiej Zeiny bin Al Rashid w tym roku i teraz Zeiny bin Al Feisal dowiedzieliśmy się, kiedy dzieci przyszły już na świat- to normalne w Jordańskiej RK :)

   Usuń
  2. Teraz rozumiem, dzięki :)

   Usuń
 2. Gratulacje! Spodziewamy się też wkrótce małego siostrzeńca albo siostrzenicy dla księcia!

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.