piątek, 19 lutego 2016

Maria-Olympia na pokazie mody+ pierwsze zdjęcie Księcia Abdullaha bin Feisala


W środę Księżniczka Maria-Olympia uczestniczyła w pokazie jesiennej kolekcji Michaela Korsa podczas New York Fashion Week.

royalwatcher.tumblr.com


Olympia studiuje obecnie fotografię na Uniwersytecie Nowojorskim.

noblesseetroyautes.com
***Królowa Rania pochwaliła się na Instagramie pierwszym zdjęciem ze swoim nowym bratankiem, Księciem Abdullahem. Chłopiec skończył dzisiaj dwa dni.

instagram.com

Na zdjęciu widzimy również rodziców małego Abdullaha i Króla.
Gratuluję swojemu wspaniałemu szwagrowi, Księciu Feisalowi i jego żonie, Księżnej Zeinie! Cudowny dodatek do rodziny!, podpisała zdjęcie Rania.

Nie wiem jak Wy, ale ja już odczuwam skutki nadania małemu tego imienia. Teraz trzeba będzie zawsze wyraźnie zaznaczać, o którego Abdullaha chodzi: Króla, syna Feisala, czy syna Aliego? :P


noblesseetroyautes.com, instagram.com

2 komentarze:

  1. Maria Olimpia ma zdecydowanie za długie spodnie.:/
    Abdullah to chyba bardzo popularne imię w tamtych rejonach. Ciekawe jak radzą sobie w rodzinie z problemem tytułowania męskich potomków o tym imieniu?;)

    OdpowiedzUsuń
  2. U mnie w rodzinie jest dużo kobiet o imieniu Ania i dajemy radę :)

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.