poniedziałek, 10 sierpnia 2015

Rania na spotkaniu z nauczycielami

Niektórzy jordańscy nauczyciele zostali ostatnio "zmuszeni" do powrotu do szkoły w charakterze uczniów. Wszystko za sprawą Akademii dla Nauczycieli im. Królowej Rani (QRTA), która ma na celu edukowanie tych, którzy sami edukują, w temacie ochrony zasobów środowiska. Odbywa się to na specjalnych, letnich kursach.
We wtorek, gdy nad Bliskim Wschodem przeszła fala upałów, jedną z grup odwiedził gość specjalny, czyli sama Rania. Monarchini rozmawiała z nauczycielami o tym, czy i jakie pożytki czerpią oni z kursów i czy rozwijają ich umiejętności dydaktyczne.


Oprócz naprowadzania nauczycieli w kierunku lekcji na temat ochrony środowiska, na lekcjach są oni proszeni również o podanie ich zdaniem praktycznych rozwiązań dotyczących wyzwań w temacie środowiska w ich najbliższych okolicy.

  
Jestem bardzo dumna z tych nauczycieli i szkoleniowców, którzy poświęcają swój czas w trakcie przerwy wakacyjnej, na doszlifowanie ich umiejętności i techniki dydaktycznej, skomentowała Rania swoją wizytę na Instagramie.royalista.com, instagram.com, pinterest.com

9 komentarzy:

 1. Jak zwykle piękna :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie ma piekniejszej i oddanej ludowi krolowej od rani!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiesz może o co chodzi z tą dzisiejszą sytuacją w Rumuńskiej rodzinie królewskiej?

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak, właśnie jestem w trakcie pisania postu w tym temacie. Proszę o kilkanaście minut cierpliwości :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem w szoku po tej dzisiejszej wieści z Rumunii.
  Żaden racjonalny powód mi nie przychodzi do głowy, zwłaszcza, że w ostatnim czasie książę Nikolae był baaardzo aktywny publicznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również. Zawsze uważałam go za najbardziej aktywnego i odpowiedzialnego księcia ze wszystkich zdetronizowanych monarchii. Większość książąt na jego pozycji i pochodzących z niepanujących już rodów, nawet w połowie nie robiło tyle co on ostatnio.
   Ale proponuję głębiej o tym podyskutować pod już opublikowanym postem na ten temat ;)

   Usuń
 6. widziałaś nowe zdjęcia z wakacji Ranii i Abdullaha ? już są w sieci :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.