wtorek, 25 sierpnia 2015

Nowe zdjęcie Rani z córkami+ Hussein na otwarciu forum dla młodzieży

Przedwczoraj Królowa Rania zamieściła na swoim Instagramie przepiękne selfie ze swoimi córkami, Iman i Salmą.

instagram.com

Nie mogę się napatrzeć na Iman- jest taka piękna. A co Wy sądzicie o zdjęciu?
***21 sierpnia Książę Hussein otworzył pierwsze forum Narodów Zjednoczonych dotyczące młodzieży w Ammanie. Z tej okazji wygłosił uroczyste przemówienie.Przed wielkim wydarzeniem Następca Tronu Jordanii upewnił się, że jest dobrze przygotowany. W czwartek na Instagramie zamieścił zdjęcie, na którym leży na kanapie i czyta swoje przemówienie na następny dzień.

instagram.com

Celem forum jest stworzenie projektu The Amman Youth Declaration, który ma na celu odzwierciedlać wizję młodych ludzi dotyczącą ich roli w zapobieganiu konfliktom i budowaniu pokoju. Przy jej powstawaniu bierze udział ok. pięciuset młodych Jordańczyków.

alhussein.jo

Prace nad projektem ruszyły w sobotę, a Hussein zapewnił, że zostanie on przedstawiony w Radzie Bezpieczeństwa ONZ podczas następnego forum Młodzież, Pokój i Ochrona.

alhussein.joroyalista.com


14 komentarzy:

 1. Dasz link do instagrama Husseina?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście :) https://instagram.com/AlhusseinJO/

   Usuń
 2. Kiedy szykuje się kolejne wesele Lar ? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cóż, w "Najważniejszych wydarzeniach roku" jest zaznaczony wrzesień (ślub Leki i Elii z Albanii), jednak ze znakiem zapytania, bo z ostatniego wywiadu z parą (bodajże w marcu albo kwietniu) wynikało, że na tamten moment nie mieli jeszcze powysyłanych zaproszeń do królewskich gości, a sami powiedzieli, że trzeba je wysyłać z półrocznym wyprzedzeniem.
   Najprawdopodobniej ślub odbędzie się dopiero w przyszłym roku (w pierwszym półroczu lub we wrześniu 2016). Z drugiej strony jednak, jakiś czas temu Elia opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie w białej sukni, wyglądającej na ślubną. Jeśli faktycznie uchyliła rąbka tajemnicy (w co trochę trudno uwierzyć, ale marzyć można ;P), to do ślubu już chyba nie pozostało dużo czasu (może faktycznie odbędzie się jeszcze w tym roku). No, bo po co suknia ma się jeszcze gnieść pół roku czy rok w szafie? ;)

   Usuń
  2. To jest to zdjęcie, które mam na myśli: https://instagram.com/p/3HJijiyhrS/?taken-by=elia.zaharia

   Usuń
  3. Larisso ile Leka i Elia mają lat?

   Usuń
  4. Leka ma 33, a Elia 32 lata

   Usuń
 3. Co z moim komentarzem o zaangażowaniu Husseina i zbyt mocnym makijaż Iman i Salmy jak na ich wiek??? Nie było w nim wulgaryzmów i obrażania więc dlaczego się nie pojawił???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma tutaj moderacji, więc i tak musiałby się pojawić, a niczego nie kasowałam. Może trafił do spamu. Poszukam ;)

   Usuń
  2. Dziwne, w spamie też go nie ma :-/ Coś musiało pójść nie tak przy weryfikacji komentarza. Pozostaje mi jedynie przeprosić i poprosić o ponowne jego napisanie.

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. Bardziej mi się wydaje, że Salma jest podobna do Ranii niż iman

   Usuń
 5. Naprawdę świetny Blog :)
  A ja Zapraszam do polubienia nowej strony na Facebooku o BRYTYJSKIEJ RODZINIE KRÓLEWSKIEJ
  https://www.facebook.com/pages/Brytyjska-Rodzina-Królewska/147829202223294?ref=hl

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.