sobota, 15 sierpnia 2015

Rania w siedzibie tasmeemME.com

W środę Królowa Rania przyjechała do siedziby tasmeemME.com w Ammanie, gdzie spotkała się z założycielką strony, Noor El Fadl.
Jordańska królowa została oprowadzona po budynku oraz dowiedziała się więcej o stronie, która została założona w 2009r. Zajmuje się ona promowaniem arabskich projektantów i stwarza im nowe możliwości pracy.


Podczas swojej wizyty Rania poznała kilku projektantów i przedsiębiorców, którzy obecnie stanowią "część" strony. Królowa rozmawiała z nimi m.in. o codziennych wyzwaniach z jakimi się zmagają oraz biurokracyjnych trudnościach.


TasmeemME.com posiada obecnie 20 tys. zarejestrowanych projektantów, którzy dzielą się na stronie swoimi projektami.


royalista.com, pinterest.com, petra.gov.jo


5 komentarzy:

 1. Założycielka tej strony miała dobry pomysł. Arabscy projektanci nie są tak znani, a na pewno ich kreacje są ciekawe

  OdpowiedzUsuń
 2. To oczywiście do czytelników należy ocena tego bloga i nie powinni się posiłkować moim zdaniem, a jedynie swoim własnym.
  Jeśli chodzi jednak o moją prywatną ocenę, to blog znajduje się w czytanych i polecanych przeze mnie blogach i to chyba jest wystarczająca odpowiedź na pytanie co o nim sądzę ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wiem co sądzić o tej stylizacji...

  OdpowiedzUsuń
 4. Są nowe zdjęcia Ranii z wyjścia z Abdullahem i z Iman z Rainbow Street. Udało by Ci się je wstawić ? Ciężko mi je znaleźć i widzę tylko miniaturki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety musimy jeszcze trochę uzbroić się w cierpliwość i poczekać na lepsze zdjęcia. Na razie jest to jedno z Instagrama Rani: https://instagram.com/p/6ebVwnBrlD/?taken-by=queenrania

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.