piątek, 28 sierpnia 2015

Rania i Iman w Paryżu

O tym evencie zrobiło się głośno nawet w naszych rodzimych mediach.
Królowa Rania i jej najstarsza córka, Księżniczka Iman, kilka dni temu przyjechały do Paryża, gdzie monarchini pełniła oficjalne obowiązki.

onet.pl


Królowa przemawiała na otwarciu Letniej Konferencji 2015 federacji MEDEF (Ruch Przedsiębiorstw Francji). W tym roku skupia się ona na temacie Fantastyczni Młodzi Ludzie. Stojąc przed widownią liczącą 2 tys. decydentów z całej Europy, Rania mówiła o potencjale jaki drzemie w świecie arabskim i inwestowaniu w młodzież.
Rania zaczęła swoje przemówienie w języku francuskim, później przeszła na angielski.

dailymail.co.uk

Mój region potrzebuje globalnego braterstwa, teraz bardziej niż kiedykolwiek, powiedziała w trakcie swojej 11-minutowej wypowiedzi.


Królowa przyznała również, że szczyt jest już prawie tradycją Jordańskiej Rodziny Królewskiej. W 2008r. jej mąż, Król Abdullah, też przemawiał podczas konferencji MEDEF.

europapress.es

Inspirujące przemówienie Rani zebrało owacje na stojąco. Iman, która siedziała w pierwszym rzędzie, musiała być dumna ze swojej mamy.

gettyimages.de

Po konferencji Królowa wraz z córką odwiedziła jeszcze muzeum sztuki na przedmieściach Paryża.royalista.com, youtube.com


8 komentarzy:

 1. Ile Rania ma wzrostu ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ma 1.67m. Przynajmniej według Google ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na IMDb pisze, że ma 171 cm i raczej ku tej wersji bym się skłaniała ;)

   Usuń
 3. Czyżby Iman rozjaśniła włosy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najprawdopodobniej tak :) Choć czytałam też gdzieś opinię, że jej włosy samoistnie wróciły do naturalnego blondu.

   Usuń
 4. Piękna mama to i córka też :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej :*
  serdecznie was (fanów rodziny królewskiej) zapraszam do nowej i chyba pierwszej grupy na Facebooku o BRYTYJSKIEJ RODZINIE KRÓLEWSKIEJ
  https://www.facebook.com/groups/889410091144524/
  żeby było nas jak najwięcej :) :*

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.