wtorek, 30 czerwca 2015

"Nie mogłem prosić o lepszy prezent urodzinowy", czyli jak swoje urodziny spędził Książę Hussein

Przedwczoraj Książę Hussein skończył 21 lat. Z tej okazji większość spodziewałaby się pewnie jakiegoś skromnego (w związku z trwającym Ramadanem) przyjęcia urodzinowego w gronie rodziny i przyjaciół. Jednak Książę spędził je zupełnie inaczej.
Następca Tronu Jordanii postanowił w tym ważnym dla siebie dniu odwiedzić sierociniec w mieście Zarka. Wnosząc po Instagramie Księcia była to idealna decyzja.


Nie mogłem prosić o lepszy prezent urodzinowy. Szczęście tych dzieci z Charytatywnego Stowarzyszenia Omar bin El Khattab dla Sierot, dzielone ze mną, uszczęśliwiło i mnie, napisał na swoim oficjalnym profilu.


Wg. The Jordan Times Hussein spędził dużo czasu z dziećmi. Rozmawiał z nimi o ich marzeniach i ambicjach. Podobnie jak niedawno jego ojciec po wizycie w jednym z sierocińców w Ammanie, Następca Tronu polecił wyremontować placówkę i zaopatrzyć ją w nowe meble i sprzęt.


Co sądzicie o takim sposobie spędzania urodzin?


***


Jeśli ktoś jeszcze nie wie, to z okazji urodzin Husseina powstała jego oficjalna strona internetowa (dostępna po arabsku i angielsku). Możecie ją zobaczyć klikając w ten link (KLIK).

Oficjalna flaga Księcia Husseina
 

 ***


Możliwe, że już wieczorem ukaże się nowe zdjęcie Bhutańskiej Pary Królewskiej. W zeszłym miesiącu było dostępne już koło godziny 18:00, także zaglądajcie na bloga ;) 
Wygląda na to, że zdjęcie pojawi się dopiero jutro.


royalista.com, instagram.com, alhussein.jo, theroyalforums.com

3 komentarze:

  1. Uważam, że to był bardzo ciekawy pomysł. Miło, że w takim dniu pamięta o innych.

    OdpowiedzUsuń
  2. To dowód na to że urodziny można obchodzić inaczej niż zwykle ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Uroczy gest z jego strony , że wolał spędzić czas z dziećmi :))

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.