poniedziałek, 22 czerwca 2015

Ślub cywilny Pierre'a i Beatrice 25 lipca!!!10 grudnia 2014r. wszystkie przeżywałyśmy ogromne emocje w związku z narodzinami bliźniąt Księcia Alberta i Księżnej Charlene. Prawie umknęła nam informacja podana tego samego dnia przez Hola! i Dagospia, że Pierre Casiraghi (siostrzeniec Księcia Alberta) i Beatrice Borromeo (włoska arystokratka i dziennikarka) zaręczyli się. Podobno Pierre poprosił o rękę swoją długoletnią partnerkę wręczając jej rzadki pierścionek z różowym diamentem.
Od tamtego momentu krążyły różne informacje na temat ceremonii zaślubin. Wszyscy chcieli się dowiedzieć kiedy, gdzie i czy aby na pewno para jest zaręczona.


Hola! podała datę 20 kwietnia jako datę cywilnej ceremonii zaślubin Pierre'a i Beatrice. Była to jednak od początku data wątpliwa, bo wypadała w środku tygodnia.


Po kilku tygodniach podano, że ślub cywilny odbędzie się pod koniec lipca w Monako, a kościelny 1 sierpnia na prywatnej wyspie rodziny Beatrice, Isola Bella.


Dziś magazyn Dagospia upublicznił zaproszenia na ślub cywilny pary. Odbędzie się on 25 lipca o godz. 12:00 w Monako, czyli zgodnie z doniesieniami.


Myślę, że nie ma już wątpliwości co do podanych dat. 1 sierpnia w ceremonii kościelnej na Isola Bella Pierre i Beatrice powiedzą sobie sakramentalne tak. Świadkami pary na obu uroczystościach mają być Andrea Casiraghi i Marta Marzotto (babcia Beatrice).

Isola Bella

Pozostaje nam zatem czekać na kolejny królewski ślub w tym roku, tym razem w Monako.


melty.it, theroyalforums.com, hola.com, dagospia.com, isoleborromee.it

10 komentarzy:

 1. Wspaniale ślub cywilny w moje urodziny!! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję, że ten ślub nie będzie taki prywatny jak Andrei i Tatiany :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też, liczę na więcej zdjęć niż ze ślubu Andrea i Tatiany :) Beatrice z pewnością będzie wyglądała oszałamiająco zarówno na ślubie cywilnym jak i kościelnym.

   Usuń
  2. Mnie się wydaje, że to będzie prosta suknia bez udziwnień i zbędnej przesady.

   Usuń
 3. No to kolejne wyczekiwanie na ślub :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Może jakieś jedno zdjątko się pojawi ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super :)) kolejny ślub w tym roku :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej mogłabyś poprosić autorkę bloga o królewskich dzieciach aby dała możliwość komentowania bloga anonimom? ;))

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.