czwartek, 21 maja 2015

Guillaume i Stéphanie w Contern


We wtorek Guillaume i Stéphanie udali się do miasta Contern, by zwiedzić Chaux de Contern, czyli fabrykę betonowych prefabrykatów oraz innych produktów.

Wizyta jest częścią serii odwiedzin pary w ramach projektu organizowanego przez FEDIL (Biznesową Federację Luksemburga), która ma na celu nauczyć ich czegoś o pracownikach fabryk i firm oraz produktach przez nie oferowanych.


Guillaume i Stéphanie mieli okazję poznać archeologów z Narodowego Centrum Badań Archeologicznych Luksemburga, gdyż w Chaux de Contern znaleziono komórki rośliny z czasów starożytnego Rzymu.

Para odwiedziła także e-Kenz, inną firmę w Contern, która nazywa siebie "agencją doradztwa IT oraz dostawcą usług hostingowych". Specjalizują się oni głównie w przetwarzaniu danych za pomocą chmury.

Niestety jakość zdjęć opublikowanych przez Pałac jak widać nie powala. Chyba Rodzina Wielkoksiążęca powinna zainwestować w nowego fotografa.


***


Może zauważyłyście, że na blogu zrobiło się ostatnimi czasy dosyć cicho. Niestety kończy się rok akademicki, nauki mnóstwo, a czasu coraz mniej. Dlatego nie wiem, kiedy pojawi się jakaś kolejna notka tematyczna. Obawiam się, że może to nastąpić dopiero końcem czerwca, gdy już większość egzaminów będę mieć za sobą. Mam nadzieję, że nie zasmuciłam Was zbytnio tymi informacjami. 

Pamiętajcie, aby sprawdzać Twittera na prawym pasku bocznym. Stamtąd dowiedzie się na bieżąco wszelkich najnowszych i najważniejszych informacji dotyczących ślubów Valentina i Claudii oraz Leki i Elii, a także narodzin dzieci Hubertusa i Kelly oraz Marii Theresii i Hugo.

12 komentarzy:

 1. Jakoś niezbyt podoba mi się stylizacja Stephanie, ale właściwie nie wiem czemu. Powodzenia na egzaminach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super kaski :D Pomarańczowe :D
  Ja w takim razie będę niemiła i nie życzę powodzenia na egz. :p

  OdpowiedzUsuń
 3. Szczerze stylizacja,nie przypadła mi do gustu...:) Ale za to jej torebka śliczna ! :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, mnie też spodobała się jej torebka, jedyny plus jej wtorkowej stylizacji.

   Usuń
 4. To kiedy jest ten ślub Valentina i Claudii? /Lena

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W czerwcu, na razie nie znamy dokładnej daty.

   Usuń
 5. Zgadzam się, że nowy fotograf by się przydał. Zdjęcia niezbyt wiele pokazują.:/ Stylizacja jak stylizacja, ale widziałabym tutaj długą spódnicę lub szpilki. Lepiej by to wyglądało.
  Powodzenia na egzaminach.:) A jak już będziesz mieć więcej czasu wróć do swojego fajnego stylu prowadzenia bloga.:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Szkoda że księżna nie ma jakiegoś dobrego stylisty obok siebie, jest bardzo ładna i ma ciekawą urodę a tak przez te nieudane stylizacje wygląda jak szara zagubiona myszka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie :( Czasem wygląda jak typowa ,,ciocia klocia"..

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.