piątek, 1 maja 2015

Guillaume i Stéphanie w Tunezji+ majowe zdjęcie Jigme i Jetsun


Dziedziczny Wielki Książę Guillaume i Dziedziczna Wielka Księżna Stéphanie w środę dotarli do Tunezji. Podróż ta jest częścią ich misji ekonomicznej. Cały pobyt przebiegał bardzo podobnie jak ten w Maroko.




Para zaraz po przyjeździe została ciepło powitana przez Premiera Tunezji, Habiba Essida. Wymienione zostały również podarunki między reprezentacjami obu krajów.


Cały pobyt zakończył się w czwartek. W tym dniu para uczestniczyła również w seminarium ekonomicznym w Tunisie. Guillaume tradycyjnie wygłosił wówczas przemówienie, w którym pozytywnie wypowiadał się o historii Tunezji i poruszył kwestię zacieśnienia więzi ekonomicznych pomiędzy Tunezją a Luksemburgiem.


Księżna siedziała wówczas obok ambasadora Luksemburga w Tunezji, Hansa Dissevelta.


***



Oto przepiękne nowe zdjęcie Bhutańskiej Pary Królewskiej. Tym razem zrobione już nie w pałacowym ogrodzie z widokiem na drzewka brzoskwiniowe, lecz na balkonie Pałacu z widokiem na urokliwy bhutański krajobraz. Całe zdjęcie jest bardzo romantyczne, nie sądzicie?

Możecie je pobrać w dowolnym rozmiarze TUTAJ


7 komentarzy:

 1. Zdjęcie Pary Królewskiej jest prześliczne. Ona piękna, on przystojny, do tego widok zapierający dech w piersiach... Czego chcieć więcej?
  Tia, Stephanie nadal strasznie. Pierwsza stylizacja znów na niekorzyść. Za długie, lejące się spodnie, za szeroka, pogrubiająca tunika. Widziałam również zdjęcia z boku. Księżna wygląda na nich jakby była co najmniej w 6-7 miesiącu ciąży.:/ Druga stylizacja wygląda na tych zdjęciach lepiej. Pytanie tylko czy na takie eleganckie spotkanie należy założyć taką zwyczajną, jakby spraną tunikę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się. Stephanie powinna mieć stylistę, który by jej doradzał. Mogłaby przecież wyglądać zawsze elegancko i stylowo

   Usuń
 2. Czy na takie spotkania nie lepiej byłoby założyć sukienkę? Moim zdaniem Stephanie wyglądałaby o wiele lepiej. Co do zdjęcia, jest bajeczne! Nie mogę się na nie napatrzeć, choć chyba bardziej podobało mi się to z kwietnia

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne zdjęcie. Jeśli chodzi o Stephanie to pierwsza stylizacja na minus, druga na plus :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Druga stylizacja Stephanie cudna, tak samo jak zdjęcie bhutańskiej pary królewskiej :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdjęcie pary jest bardzo ładne. Co miesiąc Pałac publikuje nowe? :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Tak, pierwszego każdego miesiąca w formie kalendarza ;)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.