niedziela, 10 maja 2015

Luksemburska Rodzina Wielkoksiążęca (z Amalią!!!) na obchodach Oktave 2015/ Aktualizacja

Jak co roku, członkowie luksemburskiej monarchii pojawili się na balkonie Pałacu, by pozdrowić poddanych w związku z obchodami święta Oktave na cześć Najświętszej Maryi Panny. Od rana w Luksemburgu trwają z tej okazji procesje.
Rano Wielka Księżna wraz z dwoma synami i ich małżonkami wzięła udział w uroczystej mszy. Po południu Książę Gabriel, Książę Noah i Wielki Książę dołączyli do rodziny na procesji do Katedry Notre-Dame w Luksemburgu. Henri zaskoczył swoją obecnością wszystkich, gdyż wciąż miał jeszcze przebywać w USA, gdzie towarzyszył najmłodszemu synowi podczas ceremonii zakończenia studiów.
Zabrakło czterech członków rodziny. Guillaume i Stéphanie przebywają obecnie z wizytą w Austrii. Z kolei Alexandra i Sébastien są zajęci na studiach.
O godzinie 17:47 przed Pałacem pojawili się ochroniarze, a wraz z nimi Rodzina Wielkoksiążęca.
O 17:50 Rodzina pojawiła się na balkonie, ale tym razem dołączył do nich najmłodszy członek rodziny, Księżniczka Amalia, która w czerwcu skończy roczek.
Claire starała się zachęcić córkę do machania tłumowi, ale mała nie była zainteresowana. Pod koniec na ręce wziął ją tata.


 Nie mogę uwierzyć, że Amalia jest już taka duża. Myślicie, że jest bardziej podobna do mamy czy do taty?


4 komentarze:

 1. W czerwcu skonczy roczek , o ile sie nie myle

  OdpowiedzUsuń
 2. Mała już taaka duża :) może wkrótce pałac opublikuje jakieś zdjęcia ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Napisałam do ciebie e-mail ;) mam nadzieje, ze mi pomożesz ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Clarie miała za krótką sukienkę i nie powinno odkrywać kolan, bo są niezbyt kształtne. Gdyby sukienka była ciut dluższa to nie rzucałoby się w oczy. Dziewczynka śliczna.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.