wtorek, 26 lipca 2016

Andrea i Beltran są już w domu z synkiem, pokemony na terenie Solliden? + więcej

Monako

Charlene i Albert spotkali się z przedstawicielami Południowoafrykańskiego Czerwonego Krzyża. Towarzyszyły im dzieci - Jacques i Gabriella.

newmyroyals.com


newmyroyals.com
newmyroyals.com
newmyroyals.com

Wieczorem 23 lipca uczestniczyli w corocznej gali Czerwonego Krzyża.

twitter.com
twitter.com

Wielka Brytania

Księżniczka Eugenie wraz z Sarah Ferguson pojawiły się na Ascot's King George VI Race Weekend.

twitter.com
twitter.com

Książę Filip wręczył nagrodę zwycięzcom Royal Salute World Polo.

twitter.com

Kate i William 24 lipca przybyli do Portsmouth, aby spotkać się z zespołem Land Rover Ben Ainslie Racing i  pozostałymi drużynami, obejrzeć zmagania zawodników w walce o Puchar Ameryki, a później wręczyli nagrody.

express.co.uk
twitter.com
gettyimages.com

14 lipca książę Harry był gospodarzem przyjęcia dla organizacji Heads Together i gwiazd sportu, by porozmawiać o problemach zdrowia psychicznego.

Natomiast królowa tuż przed swoim wyjazdem do Balmoral zobaczyła wystawę w Pałacu Buckingham. Będą mogli ją oglądać turyści zwiedzający pałac.

twitter.com

Natomiast książę Walii spotkał się dziś z młodzieżą ze swojej organizacji Prince's Trust w Bristolu.

twitter.com

Z kolei hrabina Sophie uczestniczy w New Forest Show w Brockenhurst. Pierwsze zdjęcie:

twitter.com

Książę Andrzej otworzył nowy chiński paifang, czyli tradycyjną wolno stojącą bramę.

twitter.com

Poinformowano także, że prezydent Kolumbii z małżonką złoży wizytę państwową w Wielkiej Brytanii w dniach 1-3 listopada.

Luksemburg

Stephanie i Guillaume złożyli wizytę na Dolnym Śląsku, w Lubiążu, aby wziąć udział w uroczystościach upamiętniających obywateli Luksemburga będących więźniami obozu pracy w Lubiązu w czasie II wojny światowej.

gazetawroclawska.pl
gazetawroclawska.pl

Hiszpania

Król Felipe obejrzał towarzyski mecz koszykówki Hiszpania-Wenezuela, który rozpoczął się inutą ciszy dla uczczenia ofiar strzelaniny w Monachium, a potem spotkał się z hiszpańską drużyną, która weźmie udział w tegorocznych Igrzyskach Olimpijskich.

twitter.com
twitter.com
twitter.com

Dzisiaj natomiast król spotkał się z przedstawicielami wyznaczonymi przez grupy polityczne z reprezentacji parlamentarnej.

twitter.com

Królowa Letizia wręczy nagrody FEDEPE Awards 2016. Pierwsze zdjęcia:

twitter.com
twitter.com
twitter.com

Andrea Pascual wraz z synkiem wyszli już ze szpitala. Świeżo upieczeni rodzice zostali zauważeni w drodze do domu. Chłopiec jest pierwszym dzieckiem pary i trzecim Beltrána Gómez-Acebo, który ma córkę i syna z poprzedniego małżeństwa z hiszpańską modelką Laurą Ponte.

hola.com
hola.com

Dania

Królowa Małgorzata, księżniczka Benedikte oraz hrabia Jefferson von Pfeil und Klein-Ellguth (zięć księżniczki Benedikte) z synem Richardem oglądali zmianę warty na dziedzieńcu przed Pałacem Gråsten.


twitter.com
twitter.com
Królowa Małgorzata zakończyła pracę nad dwiema zasłonami zamówionymi przez Schlosskirche w Wirtenberdze (Niemcy).


twitter.com
twitter.com

Norwegia

Księżna Mette-Marit podzieliła się na Instagramie zdjęciem Ingrid Alexandry. Rodzina prawdopodobnie zaczęła już wakacje.

twitter.com

Szwecja


Jeśli zaglądacie na bloga Marleny, z pewnością czytaliście, że Chris udzielił ostatno wywiadu szwedzkiemu Expressen. Przyznał, że chcą mieć z Madeleine jeszcze jedno lub dwoje dzieci, ale póki co skupią się na Lenore i Nicolasie. Ujawnił, że synek zaczął już chodzić, a Leonore już tej jesieni pójdzie do jednego z londyńskich przedszkoli. Zapytany, jak spędza obecnie czas, odparł, że często gra w tenisa z Madeleine albo Carlem czy pływa z dziećmi w basenie.

twitter.com
Ostatnio ogromną furorę robi gra Pokémon GO. Kilku graczy próbowało się dostać na teren Pałacu Solliden, aby tam łapać pokemony, zostali jednak zatrzymani przez ochroniarzy.


3 komentarze:

  1. piękne czarno białe zdjęcie

    OdpowiedzUsuń
  2. To prawda piękne zdjęcie Ingrid Alexandry,jak również Szweckiej Rodziny królewskiej:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Letizia pięknie wyglądała w tej białej sukience.

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.