czwartek, 23 października 2014

Rania na spotkaniu ze studentami


Królowa Rania, we wspaniałej stylizacji, spędziła poniedziałkowy ranek z młodymi studentami Niemiecko-Jordańskiego Uniwersytetu Architektury i Środowiska Architektonicznego w centrum Ammanu.
Rania była zachwycona nowym budynkiem uniwersytetu w Othman Bdeir House. Na swoim profilu na Instagramie, Królowa opisała miejsce jako "piękne" z "genialnymi studentami".

Szkoła oferuje studentom szansę na uchwycenie historycznej wartości terenu, który znajduje się w obrębie ważnym z archeologicznego punktu widzenia.
Na spotkaniu Rania podkreśliła, że relokalizacja uniwersytetu do centrum Ammanu była mądrą decyzją oraz, że pozwoli ona na powstanie podobnych instytucji w tym rejonie.
Podczas swojej wizyty, Królowa Jordanii odwiedziła również wystawę poświęconą różnym projektom realizowanym przez studentów.
Na swoim profilu na Instagramie dodała: "Świetnie było Was wszystkich poznać".

2 komentarze:

  1. Boże jak Rania pięknie wygląda! <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Rania jest wspaniała. Jest nie tylko piękna, mądra, wykształcona, ale również doskonale sprawdza się w roli królowej, żony, matki. Idealną kobieta do naśladowania.

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.