czwartek, 19 marca 2020

Jetsun Pema urodziła!!!


Nareszcie mogę ogłosić to, na co tak długo czekałam: królowa Jetsun Pema urodziła dzisiaj drugiego CHŁOPCA!

pinterestKolejny książę urodził się dzisiaj, 19 marca 2020, w Pałacu Lingkana w Thimphu.

"Jej Królewska Mość i królewskie dziecko są w dobrym zdrowiu, a Jego Królewska Wysokość Gyalsey [książę Jigme Namgyel - przyp. Blue Blood] z radością poznał swojego młodszego brata." - czytamy w komunikacie opublikowanym dzisiaj rano w oficjalnych mediach społecznościowych króla Jigme Khesara.
Para królewska wyraziła również swoją wdzięczność zespołowi medycznemu i podziękowała wszystkim za modlitwy i życzenia. Jednocześnie zapewnili, że modlą się za wszystkich, których dotknęła globalna pandemia koronawirusa.

Pozostaje nam czekać na opublikowanie pierwszych zdjęć chłopca i rodziny w komplecie. Miejmy nadzieję, że stanie się to już niebawem!

HM King Jigme Khesar Facebook

Moja reakcja na radosne nowiny:


6 komentarzy:

 1. Cudownie- wreszcie promyczek słońca, radosna wiadomość w tym trudnym okresie. Narodziny Royal Baby to zawsze cudowne przeżycie, ale to jest wyjątkowe po serii smutnych informacji w tym roku.
  Myślałam o dziewczynce, ale drugi chłopczyk brzmi wspaniale.

  OdpowiedzUsuń
 2. Od razu człowieka to podnosi na duchu, jest powód do radości, gratulacje, zdrowia, spokoju i jeszcze raz zdrowia, wspaniała i cudowna wiadomość ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Podobno Alessandra i Christian mają mieć bliźnięta.

  OdpowiedzUsuń
 4. Podobno książę Albert z Monako zarażoby koronawirusem

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.