piątek, 19 sierpnia 2016

Królewskie listy z Londynu + stylizacja tygodnia

Kilka dni temu otrzymałyśmy odpowiedzi na listy z życzeniami urodzinowymi dla George'a i Camilli. 

Marta:


Marta
Marta
Mój list do księcia George'a wysłałam 8 lipca. Odpowiedź nadeszła wczoraj, więc czekałam tylko miesiąc i 10 dni:) Dostałam śliczne zdjęcie przedstawiające George'a na huśtawce.

Gabriela: 

sierpień 2016 - Gabriela

List z życzeniami urodzinowymi do Camilli wysłałam już pod koniec czerwca. Na odpowiedź czekałam nieco ponad miesiąc, ale naprawdę byłam zachwycona! W dużej kopercie (większej niż zazwyczaj odsyłają sekretarze brytyjskiej rodziny królewskiej) znalazłam zdjęcie Camilli z ubiegłego roku. Na odwrocie znalazły się króciutkie podziękowania oraz, na co bardzo liczyłam...

 Gabriela

... odręczny podpis księżnej!

Kiedy już ochłonęłam po tej przesyłce, zwróciłam uwagę na monogram na kopercie.

Gabriela

Moje zaciekawienie wynika stąd, że do tej pory, gdy dostawałam odpowiedź od Camilli, na kopercie widniał poniższy monogram. Ten z literką "C" widzę po raz pierwszy.

Gabriela


A co u Was? Otrzymaliście ostatnio jakieś królewskie listy?
*****************************************************************

Waszymi głosami najpiękniejszą stylizacją 8 - 14 sierpnia została:


11 komentarzy:

 1. Ale zazdroszczę podpisu Camilli! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ladne zdiecie Canilli, milo ze osobiscie podpisala, monogram bardzo ciekawy, moje gratulacje dla Ciebie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję! Ja również otrzymałem w tym tygodniu odpowiedzi od Georga i Camilli. Też byłem w szoku kiedy zobaczyłem jej podpis! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ja do Camilli chciałam wysłać list z okazji urodzin rok temu - zapomniałam; chciałam wysłać w tym roku - zapomniałam, może za rok w końcu mi się uda :D oczywiście gratuluję wszystkich odpowiedzi :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Odręczny podpis księżnej Camili -relikwia :)
  Gratuluję i strasznie zazdroszczę.
  Wybrali najładniejsze zdjęcie George'a do kartek.

  OdpowiedzUsuń
 6. Miło, że ciocia Karolina dochodzi do zdrowia po wizycie w Warszawie.
  Żeby królem został nasz chrześniak, to trzeba zmienić coś w naszym medialnym królestwie jakim jest Zjednoczone Królestwo Anglii, Walii, Szkocji, Irlandii, Polski, Italii, Obojga Sycylii, Sardynii, Węgier, Prus ....... Trzeba wynieść tytuł Króla Zjednoczonego Królestwa, który posiada Imperator Lehii ( nie Lechii ) do tytułu Cesarza Zjednoczonego Królestwa. Pozostaje wtedy wolny tytuł Króla Zjednoczonego Królestwa na chrześniaka.
  Znacie taką piosenkę "Should be Higher"

  OdpowiedzUsuń
 7. Chodzi oczywiście o ciocię Kamilę. Teraz widać jak potrzebny jest sekretarz na dworze Zjednoczonego Królestwa, który prowadzi korektę korespondencji. Nie ma ludzi nieomylnych.

  OdpowiedzUsuń
 8. Tak w ogóle to mamy długi od 2012 roku ok 1 000 000 000 USD dla Boeninga za 747-8i, 747-8F, 777-900X, 777-800X. Niepopłacone rachunki.
  Dla Airbusa też na podobną kwotę za A380-1000NEO, A350-900NEO, całą serie A320NEO( A321NEO, A320NEO, A319NEO i 2x A318NEO - te ostatnie dla chrześniaków ). A318NEO jest do obsługi ruchu transatlantyckiego z portu lotniczego London City.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jaki to ma związek z tym postem czy w ogóle z tematyką bloga?

   Usuń
  2. Do publikacji zdjęć potrzebna jest autoryzacja. Dostanie jej graniczy z cudem. Zestawienie zdjęć w jednym temacie, powoduje wprowadzenie w błąd w drugim temacie.
   Na Wawelu też kilka lat temu była taka sytuacja. Teściowa dostaje wtedy inną rezydencję Zamek Królewski w Warszawie.

   Usuń
 9. Co się stało w Wielkiej Brytanii?
  Zaginęły dochody Suwerena Zjednoczonego Królestwa. Wpłacane były do budżetu Unii Europejskiej. Unia Europejska jest strukturą, która rozmontowuje systemy monarchii w Europie.
  Skarb Państwa Polskiego też ma straty, bo trzeba obsłużyć potoki pasażerskie wywołane Brexitem. Zakupy to Boening 747-8i, Boening 737-???.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.