niedziela, 6 stycznia 2019

Piszemy listy - 2018


Kochani! Dziś zapraszamy Was na nasze listowe podsumowanie:)

W tym poście pokażemy Wam królewskie odpowiedzi, które nadeszły do nas w 2018 roku a także zaprezentujemy wszystkie listy, które kiedykolwiek dostałyśmy:)


Gabrysia

Mijający rok nie był dla mnie szczególnie rekordowy pod względem ilości wysłanych listów - wysłałam ich tylko 22 i na ten moment otrzymałam 15 odpowiedzi. Łącznie mam ich 72.
Z góry przepraszam za słabą jakość zdjęć, ale robiłam je w dość pochmurny dzień ;)Powyżej zbiorcze zdjęcie wszystkich moich odpowiedzi, jak widzicie jest ich dość sporo, więc zrobiłam jeszcze kilka zdjęć z odpowiedziami z poszczególnych krajów. Najwięcej, bo aż 44 mam z Wielkiej Brytanii, z pozostałych krajów mam mniej więcej taką samą liczbę listów.


Belgia:


Luksemburg i Hanower


Rumunia i Liechtenstein


Hiszpania, Dania i MonakoMarta


W 2018 roku moja kolekcja listów powiększyła się o 49 odpowiedzi.
Poniżej listy tylko z zeszłego roku.

W sumie w mojej kolekcji znajduje się   157 odpowiedzi.

Najwięcej listów ( 62 ) pochodzi  oczywiście z Wielkiej Brytanii.


Kolejne miejsce zajmuje Luksemburg (22 listy)Następnie Belgia  - 19 listówMonako - 17 odpowiedziSzwecja - 9 listówHiszpania - 7 odpowiedzi


Holandia i  Liechtenstein po 6 listów
Włochy, Hannover, Grecja po 2 odpowiedzi

Dania, Bułgaria, Francja po 1 odpowiedzi


A jak Wasze podsumowanie? Dużo wysłaliście listów w zeszłym roku? 

6 komentarzy:

 1. Imponujące kolekcje! Ja wysyłam listy od 2014, ale nie mam ich aż tyle ;) W zeszłym roku wysłałam tylko 10 listów :) ale nadal czekam na odpowiedź z okazji ślubu Harrego i Meghan :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Zebrane wszystkie razem robią imponujące wrażenie.Gratuluję tak pięknej kolekcji i życzę szybkich odpowiedzi na zaległe.

  OdpowiedzUsuń
 3. Marta ile czekałas na odpowiedź ze Szwecji od Sofii?

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziewczyny gratuluję ogromnych kolekcji listów :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.