środa, 12 września 2018

Nowa sesja zdjęciowa Nicolasa i Aliny!


Dzisiaj pojawiły się zdjęcia z nowej przedślubnej sesji zdjęciowej byłego księcia Nicolasa i Aliny Binder wykonane na początku sierpnia w Bukareszcie oraz Sinaia, gdzie 30 września odbędzie się ich ślub kościelny.

Embed from Getty Images
Sesja została wykonana prawdopodobnie razem z wywiadem dla Point de Vue, który ukazał się na początku września (jego tłumaczenie wkrótce znajdziecie na blogu).

Embed from Getty Images

 Embed from Getty Images


Sesja zdjęciowa w Bukareszcie odbyła się w publicznych ogrodach i parku, z kolei druga część, w Sinaia, w kościele św. Eliasza, w którym pod koniec września para złoży przysięgę małżeńską, Pałacu Peleş, dawnej letniej rezydencji rodziny królewskiej, a także zabytkowym budynku dawnego kasyna, w którym po ślubie goście zostaną zaproszeni na przyjęcie weselne.

Embed from Getty Images

  Embed from Getty Images

Według szacunków mediów, na ślubie pojawi się około 250 gości, w tym - co narzeczeni potwierdzali w przedślubnych wywiadach - wielu gości zza granicy. Zaproszenia zostały wysłane także na zagraniczne dwory królewskie, ze słów Nicolasa wynika, że możemy się spodziewać księcia Leki i księżnej Elii z Albanii. Były książę zaprosił również całą swoją rodzinę, jednak do początku września swoją obecność potwierdziła jedynie jego siostra, Elisabeta Karina. Więcej szczegółów znajdziecie na blogu na krótko przed 30 września.

   Embed from Getty Images

6 komentarzy:

 1. Ładne te fotki, aż można się rozmarzyć. Już się nie mogę doczekać ślubu.
  Zaskoczył mnie fakt, że 30 to niedziela.
  Dziewczyny będzie liveblog?
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na ten moment trudno mi odpowiedzieć na to pytanie. Bardzo bym chciała, ale może być z tym różnie jako że to ostatnia niedziela przed rozpoczęciem roku akademickiego.

   Usuń
  2. Rozumiem, i tak tu zajrzę :)
   ania_lroyal

   Usuń
 2. Piękna i romantyczna sesja,szczególnie ta nad wodą.Narzeczeni z rozmachem przygotowują się do ślubu i cieniem kładzie się na nim,tylko nierozwiązane sprawy rodzinne.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.