wtorek, 22 maja 2018

Beatrice urodziła!


Ostatnio w komentarzach pod jednym z postów (klik) zastanaliśmy się, jakiej płci będzie drugie dziecko Zary i Mike'a Tindall, którego przyjścia na świat tak naprawdę możemy się spodziewać w każdej chwili. Tymczasem nowinę o szczęśliwym rozwiązaniu podał Pałac Książęcy Monako.

tumblrKsiężna Hanoweru i Hrabina Donna Paola Marzotto są zachwycone mogąc ogłosić narodziny nowego wnuka, urodzonego 21 maja 2018. Został nazwany Francesco Carlo Albert.
hellomagazine.com

W połowie kwietnia włoski magazyn Chi podał, że Beatrice i Pierre Casiraghi kilka tygodni przed terminem powitali na świecie drugie dziecko KLIK, to jednak szybko zostało zdementowane przez samą zainteresowaną. Teraz wiemy już, że dziennikarze pomylili się wówczas "zaledwie" o miesiąc.

telegraph.co.uk

Para, która pobrała się w 2015, jest już rodzicami chłopca Stefano, urodzonego w lutym zeszłego roku. Jego młodszy brat Francesco jest szóstym wnukiem księżniczki Caroline i drugim z prawdopodobnie trójki dzieci, które urodzi się w jej rodzinie w tym roku. 19 kwietnia rodzicami - także chłopca - zostali Tatiana i Andrea Casiraghi, a na przełomie sierpnia i września ma przyjść na świat pierwsze dziecko Charlotte Casiraghi i Dimitri'ego Rassama. Jak donoszą media, z tego też powodu ich ślub, zaplanowany początkowo na koniec lata, został przełożony.

8 komentarzy:

 1. Mogłabyś wstawić link do oficjalnego komunikatu księżnej Karoliny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie znalazłam go w internecie "bezpośrednio", ale tutaj jest jego zdjęcie
   https://www.hola.com/realeza/casa_monaco/galeria/20180522124490/beatrice-borromeo-mama-segunda-vez/3/

   Usuń
 2. Myślałam,że będzie córeczka,ale najważniejsze,że zdrowe.Na pewno rodzice są przeszczęśliwi.Francesco pięknie łączy się ze Stefano.
  Mogliby wydać specjalny komunikat w sprawie Charlotte,bo już naprawdę nie wiem,czy ona jest w końcu w ciąży,czy nie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczerze wątpię, by zabrali głos w tej sprawie, jeśli jakiś się pojawi to dopiero jak już będzie po wszystkim ;) Ale ostatnio hiszpański Hola! potwierdził tę informację. Swoją drogą ciekawy artykuł (https://www.hola.com/realeza/casa_monaco/20180502123555/carlota-casiraghi-embarazo-psopone-boda-hola/), piszą, że ślub był planowany w czerwcu w Monako i na włoskiej wyspie Pantelleria, o czym zresztą było głośno już od jakiegoś czasu

   Usuń
 3. Świetna wiadomość!
  anis_lroyal

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie że będzie blog o rodzinie z Monako kilka tygodni temu właśnie pytałam się czy jest jakiś blog o rodzinie książęcej z Monako bo tyle się tam dzieje i bardzo się cieszę że w końcu jest ja na pewno będę tam zaglądała. Takie miałam przeczucie że będzie drugi chłopiec ale z tego​ co mówili to pochodzą oboje z dużych rodzin i taka też chcą stworzyć​ więc ci którzy są zawiedzeni że nie dziewczynka to uważam że nie powiedzieli ostatniego słowa. Chłopiec ma bardzo bardzo piękne imię
  Gosia

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniała wiadomość. I jak ładnie uhonorowali Alberta.;)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.