niedziela, 3 marca 2019

Aktualizacja: Księżniczka Theodora, Matthew Kumar i Indie


Mimo że na ogłoszenie daty konferencji prasowej, a więc i na samą konferencję zaręczynową księżniczki Theodory i jej narzeczonego Matthew Kumara wciąż musimy czekać (najprawdopodobniej jednak jest już do niej raczej bliżej niż dalej), to o samym wybranku greckiej księżniczki wiemy już dość sporo.

 Theodora Greece Instagram
Tuż po ogłoszeniu ich zaręczyn w listopadzie ubiegłego roku zaczęto szukać bliższych informacji na temat narzeczonego, który, choć sama księżniczka pojawiała się z nim u boku na zdjęciach zamieszczanych na swoim Instagramie, pozostawał jednak dla nas tajemniczy. Z oficjalnego oświadczenia wiemy, że jest Amerykaninem, adwokatem z Los Angeles. Urodził się i wychowywał w Południowej Kalifornii jako syn Sama i Lonnie Kumar. Wiemy też, że urodził się 15 grudnia 1983, jest więc kilka miesięcy młodszy od księżniczki Theodory.

Theodora Greece Instagram

Z tego, co fani greckiej rodziny królewskiej zdołali na jego temat wyszukać, wynika, że jego rodzina, przynajmniej ta ze strony jego ojca, ma przypuszczalnie pochodzenie indyjskie i najprawdopodobniej dzięki temu Theodora i Matthew się poznali. W maju 2016 w Teksasie księżniczka była obecna na ślubie swojej przyjaciółki, Monici Armstrong, której rodzina, podobnie jak rodzina Matthew, ma korzenie indyjskie. Na ślubie pojawił się także Matthew. Przypuszczalnie to właśnie ta przyjaciółka przedstawiła ich sobie, bowiem z tego ślubu pochodzi pierwsze znane nam zdjęcie Matthew i Theodory. Musiało między nimi zaiskrzyć, bo parę miesięcy później wybrali się razem do Tajlandii.
Post udostępniony przez Theodora (@tgreece)
Ale wracając do Matthew i jego indyjskich korzeni, jego ojciec, Shalendra "Sam" Kumar urodził się najprawdopodobniej w lipcu 1954 na wyspach Fidżi i później wyemigrował do Stanów, gdzie wedle informacji krążących w czeluściach Internetu 2 września 1978 w stanie Nevada poślubił niejaką Yolandę Sherry Richards, a w 1985 został naturalizowanym obywatelem USA. Już wtedy mieszkał w Kalifornii.Na temat matki Matthew wiemy niewiele, tylko tyle, że urodziła się w 1953. Matthew ma też starszego brata, urodzonego w 1978 w Los Angeles Reggie Samuela, który być może jest już żonaty.

My wciąż czekamy na konferencję zaręczynową, a tymczasem narzeczeni obecnie przebywają w Indiach na ślubie krewnych Matthew. Księżniczka zamieściła zdjęcia z ceremonii "oczyszczania" - Haldi - stanowiącej tam jeden z przedślubnych rytuałów. Przyszli nowożeńcy podczas niej są oczyszczani kurkumą przez rodzinę i przyjaciół. Hindusi wierzą, że to pobłogosławi małżeństwo, odgoni wszelkie złe duchy i da narzeczonym dobre "światło" na wielki dzień. Po więcej zdjęć i filmików zajrzyjcie do relacji księżniczki na Instagramie tutaj.

Theodora Greece Instagram

Theodora Greece Instagram

Theodora Greece Instagram

5 komentarzy:

 1. Interesujące. Teodora mogła poczuć się jak Jasmina w sari.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wydają się być fajną parą. Czekam z niecierpliwością na konferencję zaręczynową.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię w Indiach te kolorowe stroje i ich zwyczaje :) W sumie to dobry znak, że wiemy mało o Matthew, bo skoro jest adwokatem to nie powinien mieć nic ,,za uszami" i chroni prywatność :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy Tessa z Luksemburga właśnie zaręczyła się?

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.