czwartek, 15 grudnia 2016

Listy z Belgii, Wielkiej Brytanii i Luksemburga


Cześć! Dziś kolejna porcja królewskich odpowiedzi, które otrzymałyśmy ostatnio:)

Gabrysia

Pod koniec października wysłałam spóźnione nieco życzenia urodzinowe do księżniczki Elisabeth z Belgii. Dzisiaj otrzymałam wreszcie kartkę z podziękowaniami wraz ze ślicznym zdjęciem księżniczki.Marta

14 listopada wysłałam list do mojego ulubionego Księcia Harry'ego. 30 listopada otrzymałam odpowiedź wraz z pięknym zdjęciem:)
12 grudnia dotarła do mnie odpowiedź na życzenia rocznicowe, które wysłałam do Królowej Matyldy i Króla Filipa. Czekałam tylko 12 dni. 14 grudnia natomiast otrzymałam odpowiedź na życzenia urodzinowe, które wysłałam do Księcia Guillaume.
A jak u Was? Czekacie na jakieś listy? Jak dużo kartek świątecznych wysłaliście w tym roku?

3 komentarze:

 1. Gratulacje! Piękne zdjęcia Harrego <3

  Ja czekam na 14 listów w tym i świąteczne (trochę mnie poniosło).
  Wczoraj dostałam list z Luksemburga!

  Zapraszam na blogowaniezk.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne zdjęcia z Belgii.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja to chyba wcale nie będę wysyłała, bo z okazji urodzin Letizi z Hiszpanii i Daniela ze Szwecji wysłałam i jeszcze nie przyszła odpowiedź�� a miałam do Dani wysyłać ale może jeszcze w poniedziałek wyślę��

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.