poniedziałek, 4 kwietnia 2016

Nowe zdjęcie Włoskiej Rodziny Królewskiej+ więcej

Belgia

 
Królowa Mathilde oddała hołd bohaterce ruchu oporu, Gabrielle Petit, podczas ceremonii w Saint-Jean w Brukseli.

blog_real.blogs.sapo.pt

blog_real.blogs.sapo.pt
blog_real.blogs.sapo.pt
Włochy/ Chorwacja


2 kwietnia Księżniczka Bianca świętowała 50-te urodziny. Na przyjęciu urodzinowym w Wenecji pojawiła się cała Rodzina Królewska.

howtospendit.ft.com

Później wykonano poniższe zdjęcie rodziców i macochy Księżniczki z prawie wszystkimi wnukami.
noblesseetroyautes.com


Rodzina nie ustawiła się w równych rzędach, dzięki czemu zdjęcie nie wygląda sztywno, ale ciężej wytłumaczyć, kto jest kim, choć oczywiście postaram się to zrobić to w miarę jasno.

Osoby stojące z tyłu (od lewej): Księżna Silvia (macocha Bianci), Viola Arrivabene-Valenti-Gonzaga (córka Bianci), Książę Amedeo (bratanek Bianci) i trzymająca go na rękach Vera Arrivabene-Valenti-Gonzaga (córka Bianci).
Osoby siedzące z tyłu (od lewej): Carlo Lombardo di San Chirico (siostrzeniec Bianci), Anna Lombardo di San Chirico (siostrzenica Bianci), Maddalena Arrivabene-Valenti-Gonzaga (córka Bianci).
W środku (od lewej): Książę Umbero (bratanek Bianci), trzymająca go na kolanach Księżniczka Claude (matka Bianci), Elena Lombardo di San Chirico (siostrzenica Bianci) i Książę Amedeo (ojciec Bianci).
Z przodu (od lewej): Leonardo Arrivabene-Valenti-Gonzaga (syn Bianci) i Mafalda Arrivabene-Valenti-Gonzaga (córka Bianci).

Zabrakło jedynie najmłodszej z wnucząt, trzyletniej Księżniczki Isabelli.

pinterest.com


Szwecja


Dwór Królewski podał do wiadomości, że chrzest Księcia Oscara odbędzie się 27 maja w kaplicy Zamku Królewskiego. Więcej szczegółów zostanie podanych w późniejszym czasie.

noblesseetroyautes.com

Japonia


Cesarz Akihito i Cesarzowa Michiko spędzili dwa dni na oficjalnej wizycie w prefekturze Nara. Para Cesarska wzięła udział w upamiętnieniu dwa tysiące sześćsetnych urodzin Cesarza Jimmu, który wg. tradycji był pierwszym cesarzem Japonii.

imperialfamilyjapan.wordpress.com


Odwiedzili również Instytut Archeologiczny, a następnie mauzoleum Cesarza Jimmu w towarzystwie Księcia Fumihito i Księżnej Kiko.

imperialfamilyjapan.wordpress.com

imperialfamilyjapan.wordpress.comblog_real.blogs.sapo.pt, noblesseetroyautes.com, imperialfamilyjapan.wordpress.com

4 komentarze:

 1. Matylda miała ładny płaszczyk :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba mi się zdjęcie Księżniczki Bianki. Jest takie niestandardowe.:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na zdieciu jest widoczny Sathya Sai Baba

   Usuń
 3. Takie nieustawiane zdjęcia rodziny są najlepsze :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.