niedziela, 3 kwietnia 2016

Harry w supermarkecie, Louis Alphonse w Argenteuil+ więcej

Wielka Brytania

 
Książę Harry został zauważony w supermarkecie niedaleko Pałacu Kensington.

blog_real.blogs.sapo.pt

blog_real.blogs.sapo.pt
 Luksemburg


W zeszłym tygodniu Dziedziczny Wielki Książę Guillaume i Dziedziczna Wielka Księżna Stéphanie pojawili się na spotkaniu kończącym 10. Forum bezpieczeństwa i higieny pracy.

tageblatt.lu
 
Francja


W piątek Książę Louis Alphonse przyjechał do Bazyliki Św. Dionizego w Argenteuil na zaproszenie księdza Guy'a-Emmanuela Cario. Książę dołączył do tysięcy pielgrzymów, którzy przybyli zobaczyć słynną tunikę z Argenteuil. Według tradycji Jezus nosił ją na sobie w dniu śmierci.
O 19:00 odbyła się uroczysta msza.

noblesseetroyautes.com

vexilla-galliae.fr
vexilla-galliae.fr

Serbia

Książę Aleksander odwiedził miasto Kragujevac, gdzie dokonał otwarcia drugiego Salonu Wina, złożył wieniec pod pomnikiem Króla Aleksandra I i odwiedził biskupa okręgu szumadijskiego, Jovana.

noblesseetroyautes.com

noblesseetroyautes.com
 Maroko


Książę Moulay Rachid był gościem na kolacji wydanej przez Prezydenta Baracka Obamę w Białym Domu. Ma to związek z odbywającym się szczytem na temat bezpieczeństwa nuklearnego.

noblesseetroyautes.com


blog_real.blogs.sapo.pt, noblesseetroyautes.com, lux-arazzi.blogspot.com

***
Nie zapomnijcie zajrzeć jeszcze dzisiaj do postu ze stylizacjami tygodnia.

2 komentarze:

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.