piątek, 19 marca 2021

1. urodziny księcia Jigme Ugyena

Aż trudno uwierzyć, że minął już rok odkąd pisałyśmy o narodzinach drugiego syna pary królewskiej Bhutanu. Dzisiaj z samego rana opublikowano nowe, oficjalne zdjęcia księcia Jigme Ugyena z okazji jego 1. urodzin.
Wiosenne fotografie przedstawiające króla Jigme Khesara, królową Jetsun Pemę, księcia Jigme Namgyela i księcia Jigme Ugyena zostały wykonane w ogrodach Pałacu Lingkana, pośród kwitnących drzewek i kwiatów. Nie wiem jak Was, ale mnie zawsze zachwycają zdjęcia z Bhutanu wykonane właśnie wiosną, na tle budzącej się do życia przyrody.

Bardzo się cieszę, mogąc powitać Was po dłuższej przerwie tak pięknymi zdjęciami. Posty nie będą pojawiały się tak często jak kiedyś i będą prawdopodobnie krótsze, ale w najbliższym czasie mam zamiar nadrobić przynajmniej część zaległości.

4 komentarze:

 1. Mnie też zachwycają zdjęcia w wiosennej aurze. Po prostu magiczne! A zdjęcie z przybiciem piątki - fantastyczne :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Jedna z moich ulubionych rodzin krolewskich!!Fajne dzieciaczki i to piekne drzewo!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Niewiarygodne, że w Bhutanie mają już wiosnę w tak pełnym rozkwicie. Zdjęcia rodzinki są przepiękne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniałe, wiosenne zdjęcia i piękna rodzina :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.