wtorek, 14 lutego 2017

Księżna Elia jest w ciąży?

telegrafi.com

Ostatnio na Instagramie ktoś zasugerował, że księżna Elia może spodziewać się dziecka. Argumentował, że ostatnio wygląda nieco inaczej tak jakby miała poranne mdłości. Co na to sama zainteresowana?Elia na swoim profilu na Instagramie stanowczo zaprzeczyła tym doniesieniom.

Instagram

Jednak dla tych, którzy spodziewali się radosnej wiadomości na Walentynki, mamy coś na osłodę:

twitter.com

Księżna podzieliła się z nami "nowym" zdjęciem, także na Instagramie. Zdjęcie nie jest zupełnie nowe, mogliśmy go zobaczyć w związku z wywiadem dla Elegance, jakiego tuż przed ślubem udzielili Leka i Elia, jednak teraz widzimy je w pełnej okazałości.

elegance.al

12 komentarzy:

 1. Piękne zdjęcie i sukienka.
  Szkoda,ale nie tracę nadziei,że radosną nowinę usłyszymy jeszcze w tym roku.
  To zupełnie wyjątkowe,że jakiś członek rk osobiście coś potwierdził lub zaprzeczył w takich sprawach bez pośrednictwa dworu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiem po co Elia się wdaje w dyskusję z jakimś komentującym, który chyba nie ma co robić, że wypatruje na twarzy kogoś oznak ciąży po rzekomym zmęczeniu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie masz rację, ale z drugiej strony gdyby nie zaprzeczyła od razu, plotki dalej by się szerzyły. Ktoś mógłby pomyśleć, że nie odpowiedziała dlatego, że może jednak spodziewa się dziecka...

   Usuń
 3. hej dziewczyny odpowiecie na pytania w zakladce krolewskie odpowiedzi? :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy Elia jest księżną na 100% czy nie zrezygnowała z aktorstwa po ślubie?

  OdpowiedzUsuń
 5. Ile ma wzrostu? Wygląda na bardzo wysoką.
  Gdzie i kiedy poznała Lekę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi sie wydaje wrecz odwrotnie, mysle ze Elia jest niska i bardzo dobrze tuszuje swoje "braki" podkresla zalety czyli gore ciala. Na slubie miala koturny.Takie sa moje obserwacje.

   Usuń
  2. znalazlam zdiecia
   https://www.google.de/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwj_m--HjJjSAhWIPRQKHaFMDsEQjRwIBw&url=http%3A%2F%2Fwww.gettyimages.com%2Fphotos%2Fleka-of-albania&psig=AFQjCNFjRZYhDw69onJ4RxanMIpLbq4_DQ&ust=1487453954916396

   https://www.google.de/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwie0YvKjJjSAhUB1xQKHUkhAcMQjRwIBw&url=https%3A%2F%2Fwww.pinterest.com%2Fpin%2F567805465503444674%2F&psig=AFQjCNFjRZYhDw69onJ4RxanMIpLbq4_DQ&ust=1487453954916396

   Usuń
  3. Niestety nie wiem, ile dokładnie ma wzrostu, a na ślubie tak jak zauważył Anonimowy17 lutego 2017 22:19 nosiła koturny. Lekę poznała na studiach w Paryżu w 2002 lub 2003.

   Odpowiadając na wcześniejsze pytanie - zrezygnowała z aktorstwa i obecnie jest księżną

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.