poniedziałek, 5 listopada 2018

Królewskie odpowiedzi: Wielka Brytania, Liechtenstein


 Kochani! Dziś po dłuższej przerwie zapraszamy Was do obejrzenia naszych ostatnich królewskich odpowiedzi.

Gabrysia

6 sierpnia dostałam odpowiedź od księcia Aloisa i księżnej Sophie na życzenia z okazji ich 25. rocznicy ślubu. Czekałam prawie miesiąc.12 września przyszły do mnie aż cztery odpowiedzi! Pierwsza z nich to duża kartka od księżnej Camilli na życzenia urodzinowe, ze zdjęciem i własnoręcznym podpisem. Czekałam dwa miesiące.

Druga kartka to odpowiedź na życzenia z okazji chrzcin księcia Louisa, na którą również czekałam dwa miesiące. Użyto do niej pięknego zdjęcia księżnej Kate z synkiem wykonanego przez Matta Porteousa.

Na trzecią, z podziękowaniami za życzenia z okazji 5. urodzin księcia George'a, czekałam nieco ponad miesiąc. Podobnie jak w przypadku poprzedniej odpowiedzi, użyto do niej oficjalnego zdjęcia.

Czwarta kartka zawiera podziękowania za życzenia urodzinowe dla księżnej Meghan i jest nieco inna od tej, której się spodziewałam. Zamiast typowego zdjęcia "portretowego" użyto bowiem fotografii przedstawiającej Meghan rozmawiającej z fanami podczas jednego z oficjalnych wyjść. Na tę odpowiedź także czekałam miesiąc.


Marta


2 sierpnia otrzymałam odpowiedź od Księcia Williama. Czekałam 1,5 miesiąca:)

11 września otrzymałam odpowiedź od Księżnej Camilli, do której wysłałam życzenia urodzinowe. Czekałam równo 2 miesiące. Dostałam kartkę ze zdjęciem w formacie A5 z podpisem księżnej.

12 września otrzymałam dwie odpowiedzi.

Pierwsza z nich to odpowiedź na życzenia wysłane do Księcia George'a.
Czekałam dwa miesiące i 1 dzień:)
Druga to odpowiedź urodzinowa od Księżnej Meghan
Dotarła po 25 dniach.
3 października otrzymałam kartkę z podziękowaniem za życzenia wysłane do Księcia Harry'ego.
Czekałam 3 tygodnie.
29  października natomiast dotarło podziękowanie za życzenia z okazji chrztu Księcia Louis'a . Czekałam ponad 4 miesiące... ale ważne, że dotarło:)
Dziś otrzymałam przepiękną odpowiedź od Księżniczki Eugenii, do której wysłałam życzenia ślubne. Karteczka jest składana. Na zewnątrz znajduje się zdjęcie Pary Młodej z druhenkami i paziami, a w środku piękne podziękowania.
Czekałam niespełna miesiąc.A co tam u Was? Skrzynki pełne?
Przygotowaliście już listę Rodzin Królewskich do których wyślecie życzenia świąteczne?

7 komentarzy:

 1. Gratulacje piękne odpowiedzi :) też otrzymałam podziękowania z Lichtensteinu a teraz niecierpliwie oczekuję na list od Eugenii

  OdpowiedzUsuń
 2. kiedy wysłałaś ślubny list do Eugenii i Jscka ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziewczyny gratuluje odpowiedzi!!!
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.