sobota, 10 listopada 2018

Stylizacja miesiąca: październik


Wraz z początkiem miesiąca czeka na Was ankieta na najlepszą stylizację. Cztery stylizacje wieczorowe, w tym dwie z tiarą, a do tego suknia ślubna - wybór jest naprawdę trudny, ale pora przekonać się, która z kreacji będzie tą najpiękniejszą. Głosować możecie tutaj do 14 listopada do godz. 19.00.

12

3

4

5

**** **** **** **** ****

Wyniki ostatniej ankiety, w których oddaliście aż 1 386 głosów!

Miejsce 1

Księżniczka Beatrice nr 33 - 532 / 1386 głosów - 38,4%Miejsce 2

Księżna Meghan nr 2 i Księżna Meghan nr 13 - 498 / 1386 głosów - 35,9%Miejsce 3

Księżna Meghan nr 9 - 473 / 1386 głosów - 34,1%

6 komentarzy:

 1. Bezapelacyjnie Eugenie -księżniczka w dzień swojego ślubu wspięła się na modowe szczyty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. OJ nie jestem pewna, jakos masywnie wygląda i jakby bez wdzięku choc sama suknia owszem ładna jednak figura panu młodej uroku sukni w moim odczuciu nie dodaje.

   Usuń
 2. Przypomniało mi się pytanie które nurtuje mnie od dłuższego czasu "czy jest jakaś zasada protokołu decydującą od kiedy dzieci z rodzicami mogą uczestniczyć w jakiś wydarzeniach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaje mi się, że nie, choć w większości rodzin królewskich panuje zasada, że do obowiązków dzieci przyzwyczajane są stopniowo od najwcześniejszych lat. Obecność dzieci na jakimś wydarzeniu zależy też oczywiście od tego, co to za wydarzenie i w jakim wieku jest dziecko - wiadomo, że dzieci 2 czy 3-letnie będą się po prostu nudzić np. na nabożeństwie w kościele z okazji jakiejś ważnej rocznicy

   Usuń
 3. Myślę cały dzień i naprawdę nie potrafię wybrać między Mary a Maxima po prostu zagłosuję dwa razy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkie kreacje po królewsku piekne więc wybór trudny, stawiam jednak na Maximę za wspaniały wygląd ogólny jest naprawde imponująco krolewska w wyglądzie.
  Podoba mi sie również kreacja krolowej Letycji, suknia bardzo piekna z niezwykle ciekawym wzorem.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.