niedziela, 26 czerwca 2016

Nowe informacje!

W dniu dzisiejszym kolejny raz losowałyśmy z Marleną dwie osoby, do których miała trafić książka "Za drzwiami Pałacu", którą recenzowałyśmy wcześniej na naszych blogach. Do zwycięzców zostały wysłane e-maile i prosimy o odpowiedź do czwartku, do godziny 20.00. 
****

Postanowiłam wprowadzić zmiany na blogu. Oprócz tego, że zmienię trochę wygląd, to informacje, które będą się pojawiały będą dotyczyły głównie europejskich rodzin królewskich, a jeśli chodzi o inne, to też będę o nich pisać, ale nie o wszystkich wydarzeniach, tylko o tych najważniejszych, czy na przykład o sesjach zdjęciowych, które się pojawią. Wszystko zacznę wprowadzać od przyszłego tygodnia, jeśli macie jakieś pomysły lub propozycje to piszcie w komentarzach :)

4 komentarze:

  1. Fajnie, że wprowadzasz zmiany. Myślę, że lepiej skupić się na mniejszej ilości informacji :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Lepiej skupić się na czymś konkretniejszym, więc jeśli uważasz, że będzie Ci łatwiej, to tak zrób :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Proponuję by notkę dotyczącą wydarzeń w rodzinach królewskich spoza Europy publikować raz na tydzień lub na dwa tygodnie.

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.