czwartek, 28 stycznia 2016

Księżniczka Aisha znowu wyszła za mąż!+ więcej

Jordańskie media poinformowały, że wczoraj w ściśle prywatnej ceremonii Księżniczka Aisha bint Al Hussein poślubiła pana Ashrafa Banayotti.

tbo.com


Uroczystość odbyła się w domu matki panny młodej, Księżnej Muny, w Ammanie. Wśród gości znaleźli się: wspomniana już Księżna Muna, Król Abdullah, Królowa Rania i inni członkowie Rodziny Królewskiej.
Para Królewska była obecna przy podpisywaniu kontraktu małżeńskiego.

Aisha (z prawej) z matką i rodzeństwem/ rashroch83.tumblr.com

Aisha jest najstarszą z bliźniaczek Króla Husseina i Księżnej Muny. W 1990r. poślubiła Zeida Jumę. 27 maja 1992r. na świat przyszedł ich syn, Aoun. Z kolei ich córka, Muna urodziła się 18 lipca 1998r.
Małżeństwo Aishy i Zeida zakończyło się rozwodem.

Aoun (drugi z prawej) na rozdaniu dyplomów/ jordanianroyals.tumblr.com

Muna (pierwsza z lewej)/ jordanianroyals.tumblr.com

Niewiele wiadomo o nowym członku Jordańskiej Rodziny Królewskiej. Banayotti jest kilka lat starszy od swojej świeżo upieczonej małżonki. Był już wcześniej żonaty i ma dzieci. Na co dzień mieszka w Nowym Jorku.

tampabay.com
***A skoro już mowa o ślubach, to kuzyn Króla Felipe VI, Luis Beltrán Gómez-Acebo y Borbón (czwarty syn Infantki Pilar) ogłosił swoje zaręczyny z Andreą Pascual Vicens. Ślub ma się odbyć wczesną wiosną.

abc.es

Para jest ze sobą już od roku 2009. Ślub ma być prostą i prywatną ceremonią. Odbędzie się w domu Infantki Pilar.

abc.es

Dla Luisa będzie to drugie małżeństwo. W latach 2004-2011 był mężem modelki Laury Ponte Martínez. Z tego związku ma dwoje dzieci: Luisa Felipe (ur. 1 lipca 2005r.) i Laurę (ur. 1 lipca 2006r.).

Luis i Laura w dniu ślubu/ purepeople.comtheroyalforums.com, abc.es

12 komentarzy:

 1. Hej mam takie pytanie. Kiedy golosiasz wyniki ankiety? Jutro? I o ktorej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ankieta kończy się pojutrze, tj. w sobotę, o 15-tej. Pewnie w okolicach tej godziny ogłoszę wyniki, o ile będę w domu :)

   Usuń
 2. To Luis i Laura urodzili się tego samego dnia w odstępie roku?

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj ślubnie nam się zrobiło :D Ale dobrze, będzie ciekawiej, nie tylko same Royal Babies ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam pytanie, czy królowe/ksiezne/księżniczki mogą mieć "zrobione paznokcie"? W sensie, czy mogą one nosić tipsy, hybrydy itd.? A malować mogą na każdą okazję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaje mi się, że jeśli chodzi o malowanie paznokci to nie ma żadnych ograniczeń. Co do tego czy mogą być tipsy, żele, hybrydy itp. itd. to chyba nie ma co do tego przeciwwskazań, ale sprawdzę to jeszcze dokładnie :)

   Usuń
  2. Pewnie mogą mieć pomalowane, ale z tego co widzę to rzadko któraś z nich to robi :(

   Usuń
  3. A gdzie Ty chcesz to sprawdzać? To nie ma żadnego znaczenia, ale nigdy nie widziałam księżnej z tipsami. W ogóle nie wiem jak można sobie je doklejać.

   Usuń
  4. Na forach? Pytać ludzi, którzy wiedza więcej o takich rzeczach? Poza tym pytanie nie dotyczyło tylko tipsów, a to że nie widujemy księżnych z inaczej zrobionymi paznokciami (nie tylko pomalowanymi) nie świadczy o tym, że nie moga ich mieć.

   Usuń
 5. twój blog jest super dowiaduje sie z niego takich rzeczy o których nie miałam pojęcia

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.