sobota, 8 kwietnia 2017

Stylizacja miesiąca : marzec + nowy członek jordańskiej rodziny królewskiej


Dziś zapraszamy Was serdecznie do wybrania stylizacji marca. 


1 - Księżna Marie2 - Królowa Letizia

3 - Księżna Kate

4 - Księżna Sofia

5 - Królowa Maxima


**** **** **** **** **** **** ****

Dzisiaj w Jordanii na świat przyszło drugie dziecko księcia Faisala bin Al Hussein i jego żony, księżnej Zeiny - chłopiec, który otrzymał imię Mohammad. Książę dołączył do starszego brata, księcia Abdullaha bin Faisala, urodzonego w zeszłym roku (o jego narodzinach pisała Wam Larissa TUTAJ). Nie dysponujemy na razie żadnymi zdjęciami rodziny z nowym członkiem.

twitter.com

53-letni książę Faisal jest młodszym bratem króla Abdullaha II. Jego ślub z Zeiną  Lubbadeh, byłą prezenterką radiową, odbył się w styczniu 2014. Książę, oprócz synów z małżeństwa z Zeiną, doczekał się czwórki dzieci z pierwszego małżeństwa zakończonego rozwodem, oraz wnuczki, księżniczki Ayah.

Para królewska z księciem Faisalem, księżną Zeiną i księciem Abdullahem - instagram.com

3 komentarze:

  1. Trudno się połapać w rodzinie z Jordanii,bo tam tyle rozwodów,z każdego małżeństwa po kilka dzieci,a do tego większość Mohamadów i Abbdulahów :)Ale gratulacje!
    Jak wybrać między 3 ostatnim kreacjami wieczorowymi ?

    OdpowiedzUsuń
  2. Trudny wybór, ciężko wybrać tę najlepszą :)

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.