5 mar 2017

Listy z Wielkiej Brytanii oraz Belgii


Kochani! Dziś kolejna porcja królewskich listów, które nadeszły do nas ostatnio:)Gabrysia

4 stycznia wysłałam życzenia urodzinowe dla księżej Kate. Po miesiącu i dwóch tygodniach otrzymałam piękną kartkę ze zdjęciem księżnej.4 stycznia wysłałam również życzenia urodzinowe dla królowej Mathilde. Pod koniec lutego otrzymałam odpowiedź - kartkę i nowe zdjęcie królowej.

Czekałam miesiąc i trzy tygodnie.


Marta

4 listopada wysłałam życzenia rocznicowe do Królowej Elżbiety II i Księcia Philipa. Szczerze mówiąc pod koniec stycznia zwątpiłam że jeszcze otrzymam odpowiedź, gdyż na kilku blogach podziękowania z Wielkiej Brytanii pojawiły się już w grudniu. Ja czekałam troszkę dłużej... bo 3 miesiące i 17 dni! Ale było warto, bo oprócz tradycyjnego listu otrzymałam piękną fotografię Jubilatów.

24 lutego natomiast dotarła do mnie odpowiedź od Królowej Matyldy, do której wysłałam życzenia urodzinowe. Czekałam miesiąc i 13 dni. Otrzymałam tradycyjną karteczkę z podziękowaniem oraz śliczne zdjęcie Królowej.A jak tam u Was? Dostaliście coś ostatnio? A może planujecie w najbliższym czasie powysyłać jakieś listy?

10 komentarzy:

 1. Nie wiedziałam, że wysyłano w tym roku również zdjęcie królowej i księcia Filipa :) Ja na pewno wyślę list w tym roku z okazji ich 70. rocznicy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje!
  Dziewczy a ile czekalyscie na odpowiedz od Księżnej Sofi bez okazji?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję! Także dostałam odpowiedź od Kate, a w piątek z Lichtensteinu od księcia Hansa Adama za kartkę wysłaną z okazji urodzin oraz z Luksemburgu od księżnej Stephanie, także za życzenia urodzinowe. A czekam na kilka odpowiedzi, m. in. z Hiszpanii, Holandii, Luksemburga, Norwegii (mam nadzieję, że dostanę odpowiedź), Belgii - choć tutaj nie wiem, czy dostanę odpowiedź na życzenia urodzinowe, wysłałam jednoczenie kartkę noworoczną i na nią dostałam po kilku dniach odpowiedź. Poczekam, może coś znajdę w skrzynce w najbliższym czasie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oo dostalas juz odpowiedzi od Hansa Adama i Stephanie? Ja wysłałam do nich listy 10 dni temu. Ile czekałaś na odpowiedzi od nich i jak te odpowiedzi wygladaja? Sama wiadomosc czy tez zdjęcie?

   Usuń
  2. Do Hansa Adama wysłałam dokładnie 10 lutego, w odpowiedzi dostałam zdjęcie i karteczkę z podziękowaniami z własnoręcznym podpisem. Do Stephanie wysłałam 14 lutego, otrzymałam zdjęcie i karteczkę z podziękowaniami.

   Usuń