poniedziałek, 31 maja 2021

Przyjęcie ślubne księcia Philipposa i księżnej Niny

 W miniony weekend książę Philippos i księżna Nina świętowali swój ślub z przyjaciółmi, którzy nie mogli być obecni na ich ślubie cywilnym w grudniu ubiegłego roku w Szwajcarii.

@ninaflohrPara pobrała się w ceremonii cywilnej 12 grudnia 2020 w St Moritz (więcej tutaj), ale z powodu obowiązujących wówczas restrykcji, nie wszyscy ich bliscy mogli być obecni. Jak zapewne pamiętacie, w samej ceremonii wzięli wtedy udział ojcowie nowożeńców, król Konstantinos i Thomas Flohr, którzy pełnili jednocześnie rolę świadków. Po ceremonii zorganizowano wprawdzie lunch dla gości, wciąż jednak ich liczba musiała być ograniczona i w związku z tym zaproszono na niego jedynie rodzinę pary młodej.Dlatego też przyjaciele Philipposa i Niny postanowili zorganizować dla nich drugą uroczystość, by móc świętować ich ślub we wspólnym gronie. "Przyjęcie" odbyło się w Stibbington House w Cambridge, domu jednej z najbliższych przyjaciółek Niny, Alice Naylor-Leyland, dziennikarki piszącej artykuły m.in. dla Vogue'a, i jej męża Thomasa. Obie panie urodziły się w Szwajcarii i, jak wynika z podpisu Niny na jednym ze zdjęć, które opublikowała w relacji na Instagramie, przyjaźnią się od osiemnastu lat. Nina jest też matką chrzestną córeczki Alice, Nancy.
Stibbington House udekorowano na tę okazję białymi balonami oraz białymi i niebieskimi kwiatami."Nowożeńcy" pokroili swój trzypiętrowy niebieski tort weselny, którego, jak wynika z podpisu księżnej, zabrakło na ich wcześniejszej uroczystości w grudniu.


"Panna młoda" na tę uroczystość wybrała satynową sukienkę w kolorze kości słoniowej.


Więcej zdjęć znajdziecie tutaj:

4 komentarze:

 1. Kiedy ślub kościelny?

  Anouska

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na ten moment nie wiadomo, być może latem, jeśli obowiązujące ograniczenia na to pozwolą

   Usuń
 2. Im więcej okazji na kolejnej wersji sukni ślubnej, tym lepiej. Pomysł na suknię świetnie, ale dziwi mnie, jak materiał może być tak koszmarnie pomięty.
  Życzę parze, żeby na ich ślubie kościelnym mogli się pojawić już wszyscy członkowie rodziny i przyjaciele.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładna para :) Bardzo podoba mi się tort i dekoracje. Śliczny piesek.
  Mam nadzieję, że na ślubie kościelnym będzie mogła pojawić się cała rodzina i przyjaciele.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.