14 kwi 2019

Stylizacja miesiąca: marzec


Zapraszamy Was do udziału w ankiecie na najlepszą kreację minionego miesiąca. Jesteśmy bardzo ciekawe, czy zwycięży jedna ze stylizacji Królowej Letizii, która w marcu była Waszą zdecydowaną faworytką - wygrała aż trzy z czterech ankiet. Głosować możecie tutaj do 17 kwietnia do godz. 19.00.

12

3


4

7 komentarzy:

 1. Do 17 kwietnia, nie marca :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dlaczego już nie ujawniacie wyników ankiet (ile oddano głosów oraz jakie były 3 najlepsze stylizacje tygodnia)? Myślę, że są takie osoby, które chciałyby się tego dowiedzieć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W ostatnim czasie mam masę spraw na głowie i po prostu nie starcza mi czasu na coś takiego, ale postaram się w takim razie do tego wrócić

   Usuń
  2. Popieram Anonimowego i Magdalenę. Bez podania wyników taka ankieta właściwie traci sens.

   Usuń

Prosimy o wyrażanie swoich opinii w sposób uprzejmy i kulturalny. Wszelkie wulgarne i obraźliwe komentarze są niedozwolone i będą niezwłocznie usuwane. Dziękujemy.

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.