piątek, 16 listopada 2018

Księżniczka Theodora zaręczyła się!


Para królewska Grecji, król Konstantinos i królowa Anne-Marie ogłosili dzisiaj zaręczyny młodszej córki, księżniczki Theodory z Matthew Kumarem!

greekroyalfamily.grPełny komunikat brzmi:

Ich Królewskie Mości Król Konstantinos i Królowa Anne-Marie mają przyjemność ogłosić zaręczyny ich najmłodszej córki, księżniczki Theodory, z Matthew Kumarem.
Więcej szczegółów na temat nadchodzącego ślubu zostanie opublikowanych w odpowiednim czasie. Pan Matthew Kumar, 34-letni syn Sama i Lonnie Kumar urodził się i wychował w Południowej Kalifornii. Jest praktykującym adwokatem w Los Angeles.
Biuro Obsługi Króla Konstinosa,
byłego króla Greków

Wraz z komunikatem opublikowano nowe zdjęcia pary - pierwsze oficjalne z udziałem Matthew. Niestety, na razie nie wiadomo, kiedy ani gdzie para się zaręczyła. Pogłoski na ten temat krążyły w mediach już od zeszłego roku (pisałyśmy o tym tutaj), jednak w czerwcu przybrały na sile mimo braku reakcji ze strony Dworu.

greekroyalfamily.gr

Cieszycie się? My z Martą jesteśmy zachwycone i wprost nie możemy w to uwierzyć! Pozostaje nam jedynie czekać na podanie daty i miejsca ślubu, miejmy nadzieję, że stanie się to już niebawem.

Jeśli chcecie, możecie oczywiście wysłać gratulacje na adres:

P.O. Box 51577
145 03 Athens
Grecja / Greece

7 komentarzy:

 1. O rety tego się nie spodziewałam myślę że szykuje się cudowna uroczystość w dodatku na pewno możemy liczyć na obecność duńskiej rodziny królewskiej a może i szwedzkiej
  Mam nadzieję że wzorem skandynawskich kuzynów ceremonia odbędzie się popołudniu i będziemy podziwiać panie w tiarach
  A dla panny młodej liczę oczywiście na Khedive of Egypyt :) ciekawe jaki pierścionek otrzymała Teodora?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być obecna nawet hiszpańska RK w końcu to bliższa rodzina :)

   Usuń
  2. Racja zapomniałam o nich :) i może z Wlk Brytanii ktoś się pojawi w końcu przez księcia Filipa też są jakoś spokrewnieni :)

   Usuń
  3. Nie sądzę, żeby po tym zamieszaniu wielkanocnym z Sofia i Letizia, ta ostatnia chciała się spotkać z Marie Chantal przez jej wredne komentarze.

   Usuń
 2. Skończyły się jedne śluby i zaczynają przygotowania do kolejnych To mi się bardzo podoba.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna wiadomość, szykuje się ślub w przyszłym roku- bedzie co komentować!!!
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.