wtorek, 1 stycznia 2019

Najlepsze stylizacje księżnych 2018


W minionym roku członkinie rodzin królewskich zaskoczyły pięknymi stylizacjami. Dziś przyjrzymy się stylizacjom księżnych.


Księżna Kate


Księżna MeghanKsiężna CamillaHrabina Sophie


Księżna Mary
Księżna Marie

Hrabina AlexandraKsiężna Sofia
Księżna Stephanie

Księżna Claire

Wielka Księżna Maria Teresa

Księżna Mette - Marit
Księżna Caroline

Księżna Charlene
Które stylizacje podbiły Wasze serca? Piszcie śmiało w komentarzach.

5 komentarzy:

 1. Kreacje wieczorowe Sofii i Charlene prawie w stu procentach były perfekcyjne.Lepszą od właściwej sukni ślubnej Meghan była weselna suknia i pozostaje jej najlepszą kreacją (nawiasem mówiąc to zestawienie pokazuje,jak dominował granat i czerń w jej wyborach).Nie jest zaskoczeniem,że Kate prezentowała się perfekcyjnie podczas uroczystości rodzinnych.
  Gdybym miała wskazać jedną kreację roku,to byłaby to kremowa suknia z pelerynką z kolacji w Norwegii Catherine,nie tylko ze względu na sam strój,ale i na towarzyszącą mu oprawą.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo piękne kreacje.Wybija sie urodą księżna Kate, świetnie prezentuje sie równiez ks.Meghan. Znakomite kreacje ks. Camili i Sophii, wszystkie panie krolewskie w wyglądzie. Piekny przegląd modowy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla mnie najpiękniejsze kreacje tego roku to czerwonasuknia księżnej Mary z zeszłorocznego bankietu noworocznego, kreacja królowej Maximy z bankietu podczas wizyty w Wielkiej Brytanii oraz czerwona suknia księżniczki Victorii z bankietu na cześć laureatów Nagrody Nobla

  OdpowiedzUsuń
 4. Mary zdecydowanie wygrywa, zawsze wygląda świetnie i należałby jej się tytuł najlepiej ubranej księżnej. Kate (pomijając kilka fatalnych stylizacji) w większości prezentowała się super i z klasą. Jestem jeszcze pozytywnie zaskoczona Sofią i przede wszystkim Charlene :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Proponuję zrobić post ile księżne miały nowych kreacji i ile na nie wydały

  Tutaj jest "lista" http://ufonomore.com/blog , polecam :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.