czwartek, 12 stycznia 2017

Muhammad Ali i Noal Zaher zostali rodzicami!!!


hellomagazine.com


Dzisiaj były król Egiptu po raz pierwszy został dziadkiem, o czym poinformował za pośrednictwem Facebook'a:

Z dumą i radością ogłaszam narodziny moich pierwszych wnucząt, księcia Fuada Zahira i księżniczki Farah Nur tego ranka, w czwartek, 12 stycznia 2017. Niech Bóg im błogosławi i uczyni z nich źródło szczęścia i zadowolenia ich rodziców."

Książę Muhammad Ali i księżna Noal Zaher pobrali się 30 sierpnia 2013.

Opublikowano także pierwsze zdjęcia bliźniąt!!

twitter.com


Gratulujemy!!!

6 komentarzy:

 1. Dawno nie było w monarchii żadnych bliźniaków,więc to wspaniała wiadomość.
  Karolina Joanna

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiadomo coś więcej na temat księżnej? Gdzie mieszka rodzina i czym się zajmuje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Noal Zaher jest wnuczką ostatniego króla Afganistanu, Mohammeda Zahira, córką księcia Muhammada Daouda Pashtunyar Khan i Fatimy Begum. Specjalizuje się w projektowaniu biżuterii, w 2001 założyła własną firmę Noal & Co Ltd i to w niej prawdopodobnie nadal pracuje. Księcia Muhammada poznała w 2012 na ślubie księcia Rudolfa i księżnej Tilsim z Liechtensteinu. Prowadzi biuro nieruchomości w Paryżu i to tam prawdopodobnie mieszkają.

   Usuń
  2. Dopiero teraz zobaczyłam, firma Noal Zaher została rozwiązana, więc księżna prawdopodobnie nie pracuje bądź zmieniła pracę

   Usuń
  3. Może jakiś post o Rudolfie i Tilsim? Nawet nie wiem kto to jest :P

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.