wtorek, 22 grudnia 2015

Nowe kartka świąteczna, obchody Święta Narodowego i... ślub

Opublikowano tegoroczną kartkę świąteczną Króla Konstantinos'a II i Królowej Anne-Marie. Grecka Para Królewska ponownie postawiła na zdjęcia z gromadką swoich wnucząt.

royalwatcher.tumblr.com

Do każdej kartki dołączone są trzy zdjęcia: samej Pary Królewskiej, Pary Królewskiej z dziećmi Księcia Pavlos'a oraz Pary Królewskiej z dziećmi Księżniczki Alexii.


royalwatcher.tumblr.com ***17 grudnia Bhutańczycy po raz sto ósmy świętowali swój Dzień Narodowy. Obecna była na nim cała Rodzina Królewska.

facebook.com

Uroczyste obchody miały miejsce na terenie Pałacu Ugyen Pelri w Paro. Król Jigme Khesar Namgyel, w towarzystwie swojego ojca, wręczył Nagrody Króla zasłużonym obywatelom.

facebook.com


W tym czasie cztery z pięciu bhutańskich królowych: Tshering Yangdon, Dorji Wangmo, Tshering Pem i Jestun Pema, przyglądały się wszystkiemu z balkonu.

royalwatcher.tumblr.com***18 grudnia Cynthia Rossi- przyrodnia siostra pretendenta do tronu Francji z linii Burbonów, poślubiła swojego wieloletniego partnera, chirurga Benjamin'a Rouget'a.

cotilleando.com

Cynthia, która ze strony matki jest prawnuczką gen. Franco, na stałe mieszka we Francji, gdzie ma własną pracownię malarską.

abc.es

Benjamin'a poznała, gdy mieli po 16 lat. Szybko zostali parą, ale po dwóch latach rozstali się. 10 lat później spotkali się ponownie, na ślubie wspólnych znajomych.
Zaczęliśmy rozmawiać i oboje czuliśmy się jakby nic się między nami nie zmieniło, jakby ten czas nigdy nie upłynął.  Ale dopiero teraz dojrzeliśmy do tego, by być razem, przyznała Cynthia w jednym z wywiadów.

hola.com

Cynthia jest kobietą mojego życia. Daje mi miłość. Jest moim największym wsparciem, pociesza mnie, dopinguje i jest zawsze przy mnie, wyznał kiedyś Benjamin, który jest chirurgiem na oddziale urologii w Bordeaux.

hola.com

Ceremonia zaślubin miała charakter cywilny i była ściśle prywatna. Odbyła się w Paryżu, a tematem przewodnim były święta.

lavozlibre.com

lavozlibre.com

Panna młoda miała na sobie suknię projektu Pronovias. Niestety nie było dane zobaczyć ją w pełnej okazałości.
 
informalia.eleconomista.es


Na ślubie nie mogło oczywiście zabraknąć najbliższych arystokratki: mamy- Carmen Martínez Bordiú, taty- Jean'a Marie Rossi'ego, brata i szwagierki- Louis'a Alphonse'a i Marie Marguerite oraz babci- Carmen Franco.

Carmen Martínez Bordiú/ lavozlibre.com

Jean-Marie Rossi ze swoją obecną żoną, Marie/ lavozlibre.com

Louis z babcią, Carmen/ lavozlibre.com

Louis i Marie/ lavozlibre.com

Jeśli przyjrzycie się uważnie ostatniemu zdjęciu, zobaczycie, że za Marie widoczne są nogi dziewczynki. Najprawdopodobniej jest to Księżniczka Eugénie, ale brakuje zdjęć jednoznacznie potwierdzających obecność dzieci tytularnej Pary Królewskiej.

purepeople.com


Po ślubie Cynthia i Benjamin zamieszkają w Bordeaux.twitter.com, facebook.com, divinity.es, hola.com, lavozlibre.com

10 komentarzy:

 1. A juz myślałam,gdy przeczytałam tytuł,że to o ślubie Leki i Elli...Niestety.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również, szkoda :/

   Usuń
  2. Dokładnie to samo przyszło mi na myśl. Może kiedyś wreszcie się doczekamy...

   Usuń
  3. Ja również tak pomyślałem.

   Usuń
 2. A ja już myślałam, iż to ślub... wiadomo kogo.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wesołych świąt Larisso i przy okazji Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin! :) ♥ /Lena

  OdpowiedzUsuń
 4. Wesołych Świąt Larisso! Zdrówka, spokoju i przede wszystkim odpoczynku :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wesołych świąt i szczęśliwego Nowego Roku,Larisso! :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Wesołych Świąt,spełnienia marzeń i aby ten rok był dla Ciebie jeszcze lepszy i piękniejszy niż ten ;) Jeszcze raz Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego roku ;)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.