sobota, 20 czerwca 2015

Abdullah i Rania z wizytą w sierocińcu


W środę Para Królewska Jordanii odbyła specjalną wizytę w Fundacji Al Hussein dla Sierot w Ammanie.
Sierociniec, który został założony przez Króla Husseina, opiekuje się 125 dziećmi, które są w nim z różnych powodów. Oprócz sierot są tu również dzieci nieznanych rodziców, ofiary przemocy domowej, a także dzieci z rozbitych rodzin.


Abdullah i Rania bardzo chętnie poznali podopiecznych sierocińca. Cała wizyta była przepełniona ciepłem i rodzinną atmosferą, którą Para Królewska roztoczyła wokół dzieci, z którymi wyraźnie się zżyli.


Para bawiła się i rozmawiała z dziećmi, które wyraźnie lgnęły szczególnie do Króla, który jednak bardzo chętnie brał je na ręce i przytulał.


Pod koniec wizyty Król zapowiedział, że sierociniec będzie teraz korzystał z energii słonecznej, by zredukować wydatki i dzięki temu więcej pieniędzy przeznaczać na to, co naprawdę się liczy- dzieci.


Z kolei przed wizytą w sierocińcu Rania zdążyła się jeszcze rano spotkać z młodymi wolontariuszami, którzy przygotowują tegoroczne obchody święta Ramadan w Ammanie.royalista.com

4 komentarze:

  1. Są bardzo rodzinni i widać, że się kochają. Niedawno obchodzili rocznicę ślubu i liczyłam na notkę z tej okazji :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudownie razem wyglądają ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Urocze te zdjęcia :)) Jak się bawili z dziećmi... widać,że są bardzo dobrymi ludźmi :))

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.