środa, 26 listopada 2014

Máxima z oficjalną wizytą w Chinach

Wyniki ankiety:

Miejsce 3: Hrabina Alexandra (0 głosów)

Miejsce 2: Księżna Mary (6 głosów)

 Miejsce 1: Królowa Margrethe II i Księżna Marie (po 11 głosów)***

Máxima od 24 do 28 listopada odbywa oficjalną podróż zagraniczną do Chin, które odwiedza jako Specjalny Rzecznik ONZ do Spraw Rozwoju Finansów.
Królowa, która posiada tytuł magistra ekonomii jest ekspertką w sprawach finansowych. Podczas swojej wizyty spotkała się z Prezydentem Xi Jingpingiem oraz przedstawicielami chińskich banków, by porozmawiać o poprawie dostępu do serwisów finansowych.
"Tą podróż planowałam już od roku i teraz jestem szczęśliwa, że w końcu tu jestem i mam szansę rozmawiać o integracji finansowej w Chinach", powiedziała Máxima.

Podczas gdy Królowa pracuje w Azji, jej ojciec- Jorge Zorreguieta czuje się już lepiej i odpoczywa w swoim domu w Argentynie, po pobycie w szpitalu w związku z białaczką. Dla tych, którzy nie wiedzą, tydzień temu holenderska prasa podała nieprawdziwe informacje, jakoby ojciec Máximy zmarł w szpitalu. Zostały one jeszcze tego samego dnia zdementowane przez Pałac.4 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moim zdaniem takie posty powinieneś/powinnaś takie posty dodawać na blogach o Kate i BRK.

   Usuń
 2. Maxima fajnie prezentuje się w tym ponczo- płaszczyku i na dodatek śliczny odcień granatu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się. Też mi się podoba ponczo-płaszczyk. Z chęcią sama bym taki nabyła.:)

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.